Neustály výtok, pálenie a negatívne kvasinky

Príspevok v téme: Neustály výtok, pálenie a negatívne kvasinky
rianah

ahojte, uz som pisala ohladom pravdepodobnej laktobacilozy, trapi ma pol roka kysly biely vytok niekedy hlienovity, riedky alebo husty. mam to hned po menstruacii, opakovane stery nic neukazali, len raz enteroccocus faecealis, ten som preliecila atrb oralne ampicilin a vytok mam stale. ja som uz zufala, neviem co mam robit, dole mam vsetko citlive na dotyk, cervene a páli ma utetra....najlepsie na tom bolo ze u urologa cievkovany moc bol vraj sterilny a u obvodnej moc- pritomna zmes bakterii....krcne bolo ok, a som s nervami v konchoch. imuno vysledky boli celkom ok, az na zvysene ASLO, teploty uz ale nemavam tak zajtra idem na kontrolne odbery.... mate s tym skusenosti? asy ste mali vkuse vytok a zadne kvasinky??????ake nezaberajju ani antykykotika, ani antibiotika, v com moze byt problem :((( este skusim zajst za koznou

rianah

aspon viem, ze nesom sama s tymto problemom, lebo naozaj, na mna moja gyn. uz zazera ako na blbu, ze co od nej chcem ak mam podla vyterov vsetko ok, ale podla mna by spravna gyn. mala liecit cloveka -mna a nie co vyjde v kultivaciach..ako pisal pan dr. Kliment na www.primar.sk, spravna dagnoza vytoku spociva v prvom rade v posudeni PH vytoku, zapachu, konzistencie:KOH test,a potom mikroskopicke vysetrenie vytoku na podloznom sklicku....KULTIVACIE by mali byt LEN pomocne, lebo v nich nenajdu nic, alebo stale neco ine(bezna cast posv.flory, ktora sa dynamicky meni)...tak nevem co to mam za lekarku, ale ta moja je zrejme mimo a je mi neprijemne ak by som jeje mala povedat co ma robit...ale ja trpiet nemienim, tak to zjemne spravima poviem jej to:(

rianah

dakujem lienocka, ano doteraz som NIKDY taky problem nemala, a ak som mala boli to klasicke obycajne kvasinky, ktore som znicila za tyzden a bolo po probleme, ale toto co mam teraz netusim co to je, myslela som si ze je to premnozeny laktobacil, ale uz aj tomu prestavam verit, lebo vyplachsodou a atb nezabrali. tak ti dakujem za radu, budem vela pit, ono ja to mam tam dole vzdy take citlive , proste citim diskomfort,taky aky som este nikdy nemala a aj ked ma odbila moja gyn. ze vytoj je v poriadku , v poroadku pre mna nieje, lebo mi to vadi a okrem toho páli okoli uretry, klitoris, proste vsetko citlive. a co mozem este opotvrdit vsetko sa zacalo ked som konzumovala veeeeeeela sladkosti(praca s detmi v materskej skolke) kazdy den sme ako ,,ucitelky(dostali nejaky ten dezertik...tak logicky som si mysella ze to budu kvasinky, brala som asi 10 druhov antymykotik do posvy a nic nezabralo ....ureaplazma, mykoplazma,HPV, chlamidie, kvasinky stale negativne...pohlavne choroby ziadne, kvasinky ziadne, imunologicke vysetrenia su v norme, takisto bunkova a sliznicna imunita je ok, akurat mam zvysene ASLO 650 (0-200)...tak Lienocka velôka vdaka za rady ,vylucim uplne sladke, budem pit vela vody plus pohyb.

lienocka2808

rianah, skus pit este strasne vela vody aspon tyzden tak 3l denne. Ja si myslim, ze to mohlo byt aj z mechura alebo zapalena mocova rura chronicky alebo ten mechur. Odkedy som zacala vela pit, tak sa mi to zlepsilo.
Ja som mala biely vytok, a gynekologicka mi povedala, ze ten vytok je uplne v poriadku co sa tyka vyterov, a pritom ja som vedela, ze v minulosti som to tak nemala.Sex ma bolel a stipal, no proste hnus. neviem ti pomoct, len som sa podelila tiez so svojimi skusenostami :(. dufam ze ti to cim skorej prejde viem ake je to neprijemne. mne to dokonale znicilo vztah (co sa tyka sexu)

rianah

ahoj lienocka2808, tri roky si sa trapila? pane boze, ja to mam pol rok ale idem sa z toho zblaznit!!!!! ja uz fakt neviem co si mam mysliet, zacalo sa to ked som mala vela stresov, aj som sa prechladila ,a j som prestala uzivat hak, sex uz ani neviem co je, priserne sa pre to trapim, stale vytok a pálenie...a vsetky testy negativne, asi by mi fakt pomohla zmena prostredia,alebo ist niekam k moru. prehadzuju si ma ako zemiak lekari gynda-urolog-imunolog-kozny.....

lienocka2808

Ahojte baby, aj ja som mala podobny problem a tahalo sa mi to v roznej intenzite takmer 3roky. Ja som mala husty biely vytok, brutalne stipanie, palenie, pocit diskonfortu tam dole a navyse aj bolesti v podbrusku. Absolvovala som vsetky vysetrenia na gynekologii, vytery kvasinky, ureaplazmy, mykoplazmy, chlamidie, vsetko negativne. Bola som na urologii, kde kultivacie a vytery boli taktiez negat. Sono obliciek a podbruska ok. Clovek nema v takomto stave ani chut na sex, kde ho vsetko stipe :(. Ani neviem ako, ale sla som na dovolenku do tuniska a dva tyzdne som tam jedla viac menej iba zeleninu nic sladke, kazdy den som hrala volleybal schudla som tam 7kg. A odvtedy sa to zacalo zlepsovat, neviem ci to ma pricinu v tom ale je to mozne. Uz vyse roka nemam ziadny problem, dovtedy som to riesila klasicky cipkami a podobne, lenze ked ja som mala aj posvovu floru ukazkovu, tak naozaj neviem kde bol problem :(

rianah

tak ja som skoncila na gyn . pohotovosti, na laktobacilozu som dostala ampicilin ale na ten som prehnane alergicky(zrejme alergicky) reagovala, dole mam vsetko v jednom ohni, je to priserne pálenie, som psycjicky v koncoch, na cervene sliznice mi uz nepomaha ani antimykotika, ani antihistaminika a ani kortikosteroidy, nic mi nepomaha..... cakam kym zapal koze usttupi ale kedy netusim...a mimochodom moja kozna mi odmietla spravit PH test co je podla mna logike aby mi spravila...tak ja uz nevem co bude dalje, je to ptiserne utrpenie pre zenu

Deana75

Tak to máme zrejme to isté. Včera som mala klud, nebolelo ma to a dnes zase :( aj ja som v koncoch ale už som asi presvedcena že to je zvysene PH v posve, velmi zvysena kyslost, len ma uplne stve že s tymto mi nevie dať kvalifikovana doktorka nejake leiky co zaberu alebo rady, ja som tiež zufala, keby viem ako sa toho zbaviť, už som hotova.. :(

rianah

ahoj Daria, bohuzial ti na to neviem odpovedat, nemam s tym skusenosti... doteraz som zila da sa povedat takmer bez choroby a zrazu neskutocne gynekolog. tazkosti, vytok, pálenie....ale ako je to s krckom ti nevem poradit, skus poradne www.gynda.sk atd...

daria

AHOJ prosim o radu mam 32 rokov a mam ist na operaciu s krckom maternice ,jeden lekar mi povedal ze by som to mala podstupit druhy nie ,ide o krcok cize plastika krcka maternice dakujem

rianah

ahojk Deana75, ano mam to iste je to priserne, zacalo sa to pred pol rokom, vypada to ako klasicke kvasinky, ale kvasinky to niesu, resp. vychadzaju stale negativne a mam husty biely vytok, strasne ma to páli, dnu, aj klitorir, uretra, proste vsetko mam v jednom ohni... momentlane mi moja gyn. predpisala lokalne atb, a betadinove cipky, ja som uz vyskusala asi vsetko, farmac. na mne ako na nezamestnanej dobre zaraba...som v konchoch, tiez beham obvodak-gynek-imunolog-urolog a som z toho nestastna, gyn. testy mam vraj vsetko ok, vytok co mam je podla nej normalny, ale mne sa to normalne vobec nezda, vsetko ma pali, nepomahaju ani kremy ani kortikosteroidy, ani antymykotika..... dnes som sa u gyn. psychicky zlozila, sex uz ani neviem co je, vsetko mam citlive..... minuly tyzden som skusila celkovo atb, ale dostala som zrejme z toho silnu aler. reakciu tak sa teraz nemozem ani posadit na zadok, len mi spravili vyplach boraxglicerinom,,,,premnozenie laktobacila to vraj nieje, alergiu na nic nemam, vraj to moze byt nejaky neidentifikovany virus, ktory ale gynekol. testy nedokazu (okrem hpv)zistit a ja hpv nemam.....bojujem, ale som z toho unavena, smutna,znicena a v skoncho....stale dookola krvne testy, zvysene ASLO, kremiky, globule na vkladanie.... :((( a to mam len 25 a nikdy som takyto problem nemala