Psik - tvrda hrca pod okom

Príspevok v téme: Psik - tvrda hrca pod okom
Juchu

Ahojte, nasmu psikovi, ma uz 13 rokov, naskocila zo dna na den hrca 2cm pod okom, velka asi ako vlassky orech. Je uplne tvrda, vyzera akoby vyrastala priamo z kosti, neda sa s nou hybat. Neboli ho. Zlakla som sa, ci to nie je nador, ale ten by mu asi zo dna na den nevyskocil...
Ma to uz 5 dni a ziadne zlepsenie. K veterinarovi s nim nejdeme, lebo ma z nich panicky strach a je prilis starucky na to, aby sme ho stresovali.

Prosim vas, nemate niekto podobne skusenosti? Ako ste to riesili?

Juchu

Pozerala som si, kde ma pes uzliny a vyzera to tak, ze na tom mieste, kde to ma nas sa nenachadzaju...
Len nie k veterinarovi.. Takeho strachopuda ako je on, si este nezazila. Nedostanes ho na most, neuveritelne sa boji vody, hluku a celkovo ked sa mu prilis venujes tak sa boji a uteka... Museli sme ho uspavat, ked sme mu chceli odstrihnut pazur!!! A neviem ci by prezil veterinara... Bud by to bolo na silu, co by velmi trpel, alebo by sme ho museli zase uspat (len aby sa na neho pozrel) a to neviem ci jeho srdiecko este vydrzi :(

DzanaFX

Juchu moja to mala pod uchom, nakoniec jej to cele začalo hnisať a vyoperovali jej to - zapálená uzlina...Určite musíš zájsť k vetovi..:-/