Lieky na uzkosť

Príspevok v téme: Lieky na uzkosť
anonym66

Chcem sa opytať aký je vlastne rozdiel medzi napr lexaurinom a xanaxom.Mam socialnu fobiu ktora je na ustupe a mal som depresie.Psychiater mi predpisal lexaurin+valdoxan.Pričom som čakal že mi predpíše ten xanax,seroxat,alebo oboje.Aj som to spomenul ale on povedal že lexaurin a AD valdoxan su vraj lepšie,novšie a podobne ako xanax,seroxat.Ake beriete tabletky vy čo mate problem ako ja?

helgaJ

Ten Lubovnik bodkovany sa udajne nikdy nema kombinovat s psychofarm.
liekmi, lebo moze navysit hodnoty tych dolezitych latok a mohol by nastat nejaky
nepraznivy efekt. /Lieky na potlacenie uzkosti uz koncentrat tychto latok totiz
obsahuju/. Liecive byliny vobec, sa pouzivaju do liekov, ako vyextrahovana
ucinna latka, tiez sa tomu hovori droga.
Takze, bud lieky, alebo bylinne caje. Inak, na to ta mal pan dr. upozornit.

Financnapomoc

ahoj
Poskytujeme pôžičky s ročnou úrokovou sadzbou 2%. Pre viac informácií o zmluvných podmienkach tejto ponuky nás kontaktujte na našom telefónnom čísle: +33 6 44 662 014 alebo e-mailom na adrese: aidefinance1er@gmail.com

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

SuzaneZuz

Dobrý deň.
Myslite že je vhodný tbl ľubovník bodkovaný? Od firmy Johanniskraut - 500 mg. Píšu tam 2x denne 1 tbl.bude to stačiť v takých dávkach ?
Pomôže to na ukľudnenie.
Beriem xanax 2 mesiace - 0,25 mg ( polku z Neho ) a chcem ho vysadiť. Psychiatricka mi skusila dať AD escitalompram, ale mala som po 3 dávkach brutálne reakcie tak som ho vysadila.

SuzaneZuz

Dobrý deň.
Myslite že je vhodný tbl ľubovník bodkovaný? Od firmy Johanniskraut - 500 mg. Píšu tam 2x denne 1 tbl.bude to stačiť v takých dávkach ?
Pomôže to na ukľudnenie.
Beriem xanax 2 mesiace - 0,25 mg ( polku z Neho ) a chcem ho vysadiť. Psychiatricka mi skusila dať AD escitalompram, ale mala som po 3 dávkach brutálne reakcie tak som ho vysadila.

SuzaneZuz

Dobrý deň.
Myslite že je vhodný tbl ľubovník bodkovaný? Od firmy Johanniskraut - 500 mg. Píšu tam 2x denne 1 tbl.bude to stačiť v takých dávkach ?
Pomôže to na ukľudnenie.
Beriem xanax 2 mesiace - 0,25 mg ( polku z Neho ) a chcem ho vysadiť. Psychiatricka mi skusila dať AD escitalompram, ale mala som po 3 dávkach brutálne reakcie tak som ho vysadila.

rene1337

Bohuzial je to otazka penazi nie zdravia len hlupy clovek siahne na tento bordel treba hladat prirodnu alternativnu liecbu a podobne pozri na biocare lubovnik bodkovany stoji to par eur a myslim ze to nahradi dostatocne lexaurin je velmi tazky a nevylieci ti to problem akurat potlaca priznak a sposobuje radu dalsich zdrav problemov tu este ani nie si chory a lekar ti uz predpisuje lieky.
Lubovnik bodkovany 20kvapiek 3 x denne. Nasadit detox a pestru stravu vitamin b,e,a,d kazdy den jedna tb. Caj ajurvedsky jatamansi. Pekny den r