Zeny, pozvali by ste chlapa na rande?

Príspevok v téme: Zeny, pozvali by ste chlapa na rande?
Lovely 111

Ja viem, ze este stale je taky zauzivany zvyk, ze chlap musi byt ten, ktory pozve zenu na rande, lebo ked to urobi zena, tak je to trosku cudne, akoze pod jej uroven. Zeny, urobili by ste prvy krok vy? Pozvali by ste chlapa, ktory sa vam paci, niekde na veceru? Ja si myslim, ze v dnesnej dobe by to uz nemalo byt cudne, ale este stale tu existuju predsudky. A ked si toto precita nejaky chlap, tak nech napise prosim nazor, co si pomysli o zene, ktoraho pozve prva von. Dakujem...

ernest

neviem ci je to zrovna dobry napad, mne osobne by nebolo sympaticke, keby ma pozvala baba na rande. radsej som aktivny ja sam.

lovely111

Flegma, moja rec. Len keby to chcel kazdy pochopit a neoznacoval take zeny, ze len behaju za chlapmi. Ale tak ludia dnes zavidia aj nos medzi ocami, takze ak vidia stastnu dvojicu a k tomu, ked este zena bola iniciatorkou ich vztahu, tak ich ide rozpucit od jedu...

Anonym stalo sa ti uz niekedy, ze si mal zaujem o nejaku babu, ale nikdy si nenasiel odvahu urobit prvy krok?

anonym333

Ako chlap poviem že by sa mi to páčilo,síce chlap je chlap ale aj ten sa može bať odmietnutia a može byť hamblivejší a pod.

flegma

ja som pozvala...nic na tom nie je
era princezien, co cakaju na svojho princa na bielom koni, uz davno skoncila :))