Pisal si na zoznamke s inymi zenami

Príspevok v téme: Pisal si na zoznamke s inymi zenami
Betka132

Zoznamila som sa s muzom cez isty zoznamovaci portal. Rozumeli sme si, vsetko bolo super, mali sme spolocne zaujmy, rovnaky zmysel pre humor. Dokonca sme spolu uz boli aj na dovolenke, on mal naplanovane ze pojde sam do Talianska na 5 dni liezt po horach a pozval ma, ja, kedze tomu tiez holdujem som sla. Spali sme v stane v kempingu. Po dovolenke mi hovoril ze ma lubi a podobne blaboly. Ja som sa raz pozrela na jeho profil na tej zoznamke (nie je to azet, je to portal cisto len na zoznamovanie single ludi) a zistila som, ze tam stale chodi. Nepisala som mu nic, ale on videl, ze som ho pozerala a pytal sa ma ze preco. Som mu odpisala, ze len som si chcela este raz pozriet co vsetko vo svojom profile uviedol. On mi napisal, ze on uz ten profil zrusil, nechape ako je mozne ze tam stale je a ze nasiel mna, lubi ma, ziadnu inu zenu nehlada. O dalsie dva tyzdne som zistila, ze tam stale chodi. Byva dalej odo mna, preto sa nevidame casto (2 hodiny cesty autom) ale pisali sme si kazdy vecer na FB. On sa so mnou o 22 hod. rozlucil ze je hrozne unaveny a ide spat. A ja priznavam, vytvorila som si novy profil a spehovala som ho. Jak sa so mnou rozlucil a "isiel spat", prihlasil sa na zoznamku. Stale mal v profile napisane ze je single a hlada vaznu znamost. Ja som mu napisala z vymysleneho profilu a samozrejme chytil sa, hned sa o mna zaujimal a pytal fotku. Tak som sa mu priznala kto som a ze nech na mna zabudne. Najskor bol hrozne nasraty, nadaval mi, ze som ho len vyuzivala (na dovolenke platil vacsinou on, neprispela som mu na benzin ale on by tam aj tak isiel) a "z velkej lasky" mi daroval turisticku bundu, hoci ja som od neho nic nepytala. Tvrdil, ze ziadne dalsie zeny nehladal, ale nikdy nevysvetlil preco tam bol stale aktivny a pisal inym. Napisal mi, ze keby som den pockala, on si ten profil zrusi (samozrejme verim) a ze je chore ze ho sledujem a testujem. Na druhy den si ten profil naozaj deaktivoval, mne je to uz ale teraz jedno. Inak planoval so mnou dalsiu dovolenku este v septembri, zase taku turisticku. Prvy den mi pisal nasrate sms, potom sa trochu ukludnil a zase zacal pisat blaboly ze len mna lubi a ziadnu inu nechce. Preco ale potom chodil na zoznamku, v profile mal, ze je single a zoznamoval sa s inymi zenami? Co si o tom myslite? My sme si uplne perfektne rozumeli, preco to pokazil? Skusal, ci nenajde nejaku este lepsiu alebo ma chcel podvadzat?

Betka132

Fero ako myslis tym, ze skusal si najst inu, ak by sa mu pritrafilo nieco lepsie ako ja, mna mal vlastne len ako taku zalohu ze ked sa nic lepsie nenajde tak lepsie jak nic hej?