Bratislava- co vidiet+cestovanie

Príspevok v téme: Bratislava- co vidiet+cestovanie
Monii

zdravim, chystam sa zaciatkom tyzdna na par dni do BA a dost ma desi, ako budem cestovat :)) mohli by ste mi o tom kus povedat? ako to tam vsetko prebieha a take veci.. cesta elektrickou, aj vlakom.. a tiez kam by som sa mala ist urcite pozriet? a este jedna vec, kolko asi miniem na cestovani pocas troch dni? diky za kazde info :)

beskyd

vystupis z vlaku, na stanici preskocis par chcaniek a po zisteni ze elektricky zo stanice uz nechodia pochopis ze sa budes musiet predierat cez dalsie stanky na busove nastupiste kde ti pride bus za ktory zaplatis viac ako v prahe a brne, ktorym sa dostanes do zasprejovaneho prepchaneho nevkusneho centra plneho buranov, mafosov a kuriev, kde si spravis 3 fotky schone naziho, das si obed v restike za videnske ceny, ktory ti donesie nejaka oprskla znudena casnicka, pokazis si den a mozes ist rovno dalsim vlakom naspat lebo tu aj tak nic hodnotne nie je. este budes rada ze ta neokradli alebo si nedostala na papulu.

Monii

a oplati sa mi teda kupovat ten turisticky alebo stale hodinovy?tie automaty su inak vsade? a je lepsie chodit busom alebo elektrickou? .. ak mam blbe otazky tak prepac :/ :)