Vždy strašne opuchnuta pera pri opare,

amino

kup si L-lisin aminokiselina a uzivaj preventivne 1 az 2 mg denne,kazdy kto sa venuje fitness alebo kulutristike ma tento problem L-lisin funguje tak,ze zabranuje tvorbe herpesou mi co sutazne robime kulturistiku by sme ti vedeli o tom rozpravat ake herpesy sa robia od inej aminokiseliny L-arginin...

Ala2_

Stači ak si kupin nejaky komplex všetkych vitaminov? Ako dlho ich možem uživať?
Ozaj možem si dať na ten opar teda obrovsky opuch ľad?

Betka132

Ja som to tiez tak mavala, mavala som obdobie ked som mala niekolko oparov na hornej aj dolnej pere, tie sa postupne zvacsovali az som vyzerala nejak podobne jak Silvia Kucherenko. Pomoze zvysovanie bunkovej imunity, ale priprav sa, ze je to beh na dlhe trate a nejake vyraznejsie zlepsenie skor ako za par mesiacov necakaj. Ja beriem kazdy den vitamic B, C, zinok, aloe vera, acai berry, extrakt z grapefruitovych semienok, l-lysine. Brala som aj liek isoprinosine ktory mi predpisala imunologicka. Sprchuj si nohy striedavo teplou a studenou vodou a sportuj. Bude to chvilu trvat ale pomoze to, opary sa ti budu robit stale mensie a stale menej casto az ich budes mat uz len fakt zriedkavo a vo vynimocnych situaciach.

Shell

ahoj aj ja som mávala opary, najskôr som ich mávala ako hovoríš ty aj 5, na hornej aj na spodnej pere. Mne pomohli vitamíny, mala som asi oslabenú imunitu. Skús aj ty nejaké...
á náplaste compeed sú vynikajúce. nepomohli mi žiadne maste, ale s tymito náplasťami mi opary prešli do 3 dní

Ala2_

ešte dodam, že ten pluzgier je tam samozrejme tiež s tým opuchom, teraz mam na hornej pere 5 oparov naraz preto to mam až extremne spuchnute. Co mam robiť