Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo je prádlo také tvrdé po vypraní?

majča

Je to naozaj hrozné aj ja dávam do prania kvalitný prach na pranie,kvalitnú aviváž a ešte aj sódu na zmäknutie vody a uteráky sú ako plech.majča

malickaaaaa

Viete co, aj mna to uz sere... ale na vine bude asi moja pracka lebo niekedy to pradlo vonia a niekedy nie....
zalezi asi aky program nastavim... neznasam ked mi pradlo nevonia :-(
asi musim kupit novu pracku :D

DARNIA

MAM UTERAKY TVRDE A DRSNE AKO SMIRGEL POUZIVAM AJ AVIVAZ ALE NEPOMAHA TO ASI JE TO VO VODE JE MOC CHLOROVANA CO MAM POUZIT NA ZMäKCENIE VODY

Milky

Vies co? Je to v suseni.. Ked sa vypralo a dalo sa vysusit na snuru, bolo to take ake bolo. Ked som kupil susicku pradla, tak este i svokra si dava k nam prat uteraky..

Blondula

neviem,ale asi voda ! nedavno som prisla z Rakuska a pradlo som mala krasne vonave aj par dni po noseni a vonala cela izba po otvoreni skrine :D avivaz som kupovala len modry Lenor !!! tu na slovensku ked kupim lenor,tak vobec nevona tak ako by mal a pradlo neni ani mäkke :-(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo je prádlo také tvrdé po vypraní? - Fórum - ZDRAVIE.sk