Miluj ma srdcom,preto aká som a nie očami,preto aká som krásna

Príspevok v téme: Miluj ma srdcom,preto aká som a nie očami,preto aká som krásna
zuzanka555

Miluj ma srdcom,preto aká som a nie očami,preto aká som krásna...
tak tento verš sa týka môjho vzťahu. Priateľ mi povie do oči, že ja sa mu ako žena nepacim ale miluje ma preto aka som,ake mám dobre srdce.... Niekedy mi hovorí, že som krásna ale to len asi z lásky... Dosť často vidím tento citát a že vraj by ženy chceli aby ich muži milovali takto,ale ja si to nemyslím. Ako by ste reagovali nato keby váš partner vám to povedal? Ako by ste fungovali ďalej? Boli by ste radi keby vás lubil radšej takto?

Sejla

zuzanka
pýtam sa preto, lebo žena by si mala byť v prvom rade vedomá svojej krásy. Napokon, sebavedomie je to, čo ju z veľkej časti robí atraktívnou. Poznám ženu, ktorá keď sa vydávala, tak bola nádherná! Tmavoryšavé vlasy, štíhla postava, oči ako anjel a bola krásne pehavá. Po pár rokoch manželstva jej muž neustále buzeroval, nepáčili sa mu jej pehy. Tak si dala na tvár nejakú kyselinu a pehy tým doživotne odstránila. Teraz vyzerá ako duch s problematickou pleťou. Krútim hlavou zakaždým, keď si na to spomeniem... Takýto chlapi, ktorí chodia so ženou, ktorá "nie je ich typ", nech si radšej hladajú inú, lebo jej len zničia život a navyše ju s veľkou pravdepodobnosťou pri prvej príležitosti podvedú. Ak ovšem o neich nejaká zakopne.

winki

zuzi, tak to proste povedal blbo, nemal to tak, ale asi mu to ušlo. Podľa mňa môžeš byť rada, lebo sa nemusíš bát, čo bude ak budeš tučná a vráskavá. :D

zuzanka555

winki
na začiatku som sa mu asi páčila...my sme sa spoznali cez mobil tak náhodne..mala som zmeškany hovor od neho lebo jeho kamarát mi volal z jeho cisla...ja som asi o mesiac zavolala..volali sme si asi pol roka kazdy deň a potom sme sa stretli...a dostal ma asi tým ako aj teba tvoj...pekné sa ku mne správal,bol vyrecny,spoločenský,múdry a tak ďalej :)

zuzanka555

aurora
viem že to neje nič katastrofálne čo mi povedal ale predsa je tam nejaké sklamanie s mojej strany..

winki

Môjho priateľa som napríklad stretla na nete. Na fotkách, že waaaw pekný chalan....dali sme si stretko. Prvých 10 minút, som si chcela niekde tresnúť hlavu, že preboha to čo je. Ale potom ma dostal svojím správaním a svojím vystupovaním voči mne. A teraz už vnímam aj iné, že má aj pekné oči aj pery, aj zadok.

zuzanka555

sejla
teraz som sa fakt zasmiala :D aj ked tvoju radu nemôžem uskutočniť lebo on ma dosť veľký penis hah.....ale skúsim niečo v tom štýle :) či sa považujem za krásnu? nie....ale si myslím že nie som ani škaredá..podľa mňa sme to s krásou obaja rovnako a on takisto na začiatku sa mi akosi nepáčil...ale teraz aj ked viem že má väčšie brucho a hmotnosť tak som sa naučila ho ľúbiť takého aký je aj keby mal 150kg :)

aurora666

podla mna nic az take strasne nepovedal, ale samozrejme mal byt radsej ticho...ja som tiez chcela jedneho, mala som ho rada,aj ma pritahoval, ale ako muz sa mi nepacil, pacia s ami ine typy...a je kopa peknych chlapov, co su nepritazlivi...takze podla mna radsej ho pritahovat, ako byt pekna a nepritahovat

zuzanka555

lienocka
ako píšes fajny gentleman...hah...ako ja ho priťahujem...tak ako písala flegma že sa mi páči iný typ ženy...aj on mi to takto povedal..v súvislosti s mojou krásou povedal : že mám krásne oči,krásne lícne kosti-som na tvári taká baculata,pekné pery,dobrú postavu a este veľa ďalších veci ale nechápem prečo potom hovorí že nie som jeho typ...že len ide o to že sa mu páči celkom iný typ žien..