Mam 29 a netuzi po dietati...som divna?

Príspevok v téme: Mam 29 a netuzi po dietati...som divna?
ariame

Ahoj,

mam 29 a vobec v sebe nemam take tie matrske sklony a tuzby po dietati. Vacsina byvalich spoluziacok zo strednej ma uz deti a rodinu. Ja nemam ani priatela uz 4 roky. Som asi trocha divna. Obcas je mi smutno ze som sama, no aj som si zvykla.

No aj keby som niekoho mala, neviem ci by som chcela dieta. vobec ma to nelaka, mam kopec inych planov...milujem cestovanie, chcem vela cestovat, mam svoje pracovne plany, veci co chcem vyskusat...no zalozenie rodiny a dieta v tom niesu. Som zvyknuta robit len to co moje telo a ja naozaj chcem, a kedze ma dieta vobec nelaka, tak sa do toho urcite nehodlam nutit.

No je to normalne ze v mojom veku netuzim po dietati, ked vacsina bab z mojho okolia nadsene dava na facebook fotky svojich ratolesti.

co si o tom myslite?

Aja02

Kde písala 3?
Ja nevidím nič zlé na tom, ak si pár buduje všetko pekne spoločne. A áno, máš pravdu, lepšie je byť zlatokopkou, ale to neznamená, že je to prípad tej baby, čo sem písala.

M 25

a jasné, hlavne bez pomoci manžela, či priatela.. všetko pekne sama..
aj ked, jednoduchšie je byť zlatokopkou :D

M 25

aja, ona písala, že tri roky ...

však ako ja sa nehádam, ja mám tiež to , čo mám, bez Vš, ale poctivo, pekne s prácou ..

ale bez detí!

M 25

xxy, ale čo je zaujímavé, vždy, ked sem niečo podobné nejaká baba napíše, tak jasné, že to človeka zaujíma, ale odpovede sa skoro nikdy nedočká :)) to je podla mna sebecké, neporadiť druhým, aby aj oni mali šťastný život už v 23jke :D

Aja02

4 roky. ;)
Inak, kamarát pracuje ako PHP programátor a jeho mesačný plat je okolo 1000€. Podotýkam, že študuje ešte len na SŠ a momentálne ide do maturitného ročníka. Keď vyštuduješ dobrý odbor, tak nepotrebuješ ani VŠ, ani prachatého muža. :)

xxy

M 25 tiez mam dojem, ze to bolo maximalne k veci a admin by si mohol znovuprecitat prispevky KTO tu KOHO urazil a nie obvinovat druhych zo zavisti, to je pod uroven.

Aja02

Za to, že vy ste neschopné ešte neznamená, že každá je taká. :-D
Ak obaja začali pracovať hneď po SŠ a prácu mali v dobrom odbore, nie je problém zarobiť si, ale keďže dnes sa väčšina trepe na VŠ, tak jasné, že sa ľudom zdá nereálne mať v 23 rokoch byt.

M 25

xxy, bola to len otázka pár minút, kedy sa Matej ozve .. ako vždy ..

podla mna je to dosť k téme, ked sa dotyčná s tým vystatuje a ostatné uráža a je to na porovnanie ...

hm, nemusí byť zlé byť v dnešnej dobe zlatokopka ... :)