Muži a sex

Príspevok v téme: Muži a sex
tygr

Su muzi este schopni sa o ženu snažiť alebo uz vsetci len ocakavaju lacný a rýchly sex ? Mam na mysli normálnych zdravych pekných inteligentných mužov. Stačia im šľapky a zlatokopky? Ked žena očakáva že vzťah sa bude vyvíjať dlhšiu dobu a sex bude az ked si bude istá že to je ozaj vzťah a nie známosť, koľko mužov je ochotných čakať, a ako dlho? Otázka sa týka generácie po 30 ke ktora ma prvý sex a nejake tie vzťahy dávno za sebou.

lost

tygr

zaujat? to zalezi od toho, akeho chces zaujat :)

ak burana, neviem, staci vystrih a mini sukna ? :D

ak priemer, tak nejake sexy oblecenie z vypredaju

ak galantneho gentlemana, tak uz aj vstupenku do nejakeho exklizivneho baru asi

a ak princa na bielom koni :D tak ti poradim, ti sa pohybuju prakticky vsade, ale su tak nenapadni, ze je ich tazke identifikovat :p tam to chce aj kus stastia :D

lost

Podla mna to funguje asi takto:

existuju muzi, co rozmyslaju gulami a nie mozgom a davaju nemiestne az nechutne sexualne navrhy zenam.

existuju muzi, ktori maju viac decentnejsie spravanie a nic zakryvat nemusia, spravaju sa na urovni a nemusia si menit identitu po kazdom neuspesnom pokuse (ci vyliatom drinku na ich ksichte)

existuju zeny, ktore nemaju asi radi, ak im muz dava sexualne navrhy hned na prvom rande, proste asi ich chcu lepsie spoznat a az potom

existuju zeny, ktore si myslia, ze muz je homosexual, ak na prvom rande netrepne sexualny vtip.

Ale nemam este 30, bohuzial :D ale coskoro.. ved ja ich dobehnem :D

Ale ten kto sa docital az sem, smola :D dalo sa to napisat aj jendoduchsie, ako uz bolo spomenute "100 ludi, 100 chuti" obaja si musia sadnut, velmi tazko si sadne buran s inteligentnou a tak isto velmi tazko si sadne inteligent s burankou..

Cize nic v zlom, ale myslim ze otazka je prilis sexisticka (alebo diskriminacna) a nemala by byt adresovana len muzom :D

tygr

Konečne nejakí páni. Tak skúste mi poradiť, čo uprednostnujete u ženy, čo vám dokáže zaimponovat. Ak mam menšie prsia, moje šance rapídne klesajú?:) viem že akýkoľvek muz by bol so mnou šťastný, len ako ho zaujať a presvedčit za takú krátku dobu?

arman

zamilovaneho muza, ktoremu ide o lasku, spoznas tak, ze ak by nebol sex, nevadilo by mu to. Sex je ceresnicka na torte, torta je laska. Iba idiot ide po ceresnicke, a pokial na torte nieje, vyhodi ju.

tygr

Kafik, nechcela som zovšeobecňovať. Prave preto som založila túto tému lebo by som sa rada presvedčila že sa mýlim.

doubledog

muzi po 30tke su uz predsa len lenivejsi, a kedze dnes sa zeny dost ponukaju same, tak konkurencia je vysoka.

ale hlavna otazka je, ci sa ten dotycny ma o co snazit, ci mu stojis za to.

kafe

tygr, je jedno ako to teraz chodí, ty si len ujasni AKO to vyhovuje TEBE. Už som to písala inde - to, kedy bude vo vzťahu sex, vždy určuje žena. Je jedno či si brzda, správaj sa tak, aby si sa TY cítila dobre. Však aj o teba v tom vzťahu ide, nie? Nehanbi sa za svoje názory a za to, že chceš robiť veci tak ako ti to vyhovuje.
Mimochodom, odkiaľ to máš, že každý chce hneď sex? Z telky, či časopisov?

Lebotaktoje

No nie kazdy berie sex nejako specialne. Niekto to berie proste ako veceru alebo obed.
Ale samozrejme mas na zemeguli plno ludi z ktorych si mozes vybrat.
Ja by som nezovseobecnoval. A takisto by som nejako sexu neprikladal nejaky vsemozny vyznam. Stejnak ho chce kazdy skor ci neskor.

tygr

Hmm lebo, ja som zvyknutá že nemusím robit nic extra, len byť taka aká som, žiadne vtieranie či ponúkanie sa, a keďže záujem o sex z ich strany by bol, a musím tie sexuálne narážky odpinkavat, potom sa cítia asi odmietnuti, prestávajú sa snažiť , s tým že čo si tá koza o sebe vlastne namysla, pritom ja záujem aj mam ale spočiatku to chcem brať ako priateľstvo...dá sa to tak? Do bývaleho som sa proste zamilovala, tam som takéto veci neriešila, a nechcem naháňať chlapov ale ani čakať na zadku 15 rokov či sa náhodou niekto neobjaví. Chcem si vybrať.