Bolesti po mazlení s priatelom - v oblasti hrudníka

Príspevok v téme: Bolesti po mazlení s priatelom - v oblasti hrudníka
napochybach

dobrý den,
mám seriozny problém,tak vas poprosím len rady k veci.
s partnerom sme praktizovali ,kedze som mala menzes,mazlenie tak,ze on sa urobil na moje prsia,avsak takym sposobom,ze mal penis medzi mojimi prsiami n hrudniku,pohyboval sa ,bolelo ma to trosku pri samotnom akte,lebo samozrejme ,aby dosiahol vyvrcholenie musel sa tam taky " tvrdy " pohybovať,spravili sme to dvakrat pocas dvoch dni a mna to dnes na den tretí zacalo velmi boliet,ta oblasť,neskutocne ma to boli,nemozem ani poriadne dychat,mam pocit,ze sa "udusím" ..
skusali sme to prvykrat,preto s tym nemam skusenosti,co s tym teraz ?myslite,ze mi mohol nejako ublizit ?
dakujem Vam za vsetky dobre mienene rady

Leela333

Aj tak to nechápem, veď čo to má s dýchaním? A nemohol snáď tak veľmi pritlačiť, to by ťa hneď bolelo a nie teraz.

Nič v zlom, ale nenamýšľaš si trochu tú bolesť na hrudi a skôr ťa fakt bolia tie prsia...?

Lulu2011

napochybach - 3 x urobil? :) tak to je jasne, ze trvalo dlhsie, no proste mas asi klasicke pomliazdeniny, nabuduce nech sa panko urobi len raz a netrapi ta

opica - ze drzost, ked mala menstruaciu :))) no vidis, tak ju vytrapil chudatko

napochybach

tak idem poistupne odpovedat :)

pomocnick -no nesvrbi ma nic,len vravim mam bolest zvlastnu medzi prsiami,.tam kde bol,proste mi asi zatlacil na hrudnik,ako nie je to bolest na nevydrzanie,ale citim to,aj prsia ma bolia ,len on skor bol medzi ,ako na prsiach,prsia ma az tak nebolia,skor medzi-ta priehlbina ,
cize neviem,co na to ,mast nejaku ??alebo krem ?
mam problem sa aj poriadne nadychnut ,najma vcera.dnes je to o cosi lepsie ..

leela ja som si tiez myslela,ze sa tymto sposobom sexu neda ublizit zene,ale asi som sa mylila ..
proste ma to tak boli,akoby " ma niekto zbil,alebo keby som sa poriadne tam udrela "

a k tym dvom hodinam,proste ..neberte top zase doslova,jednoducho sme sa bozkavali,maznali,akoze "predohra " klasicka,pocas ktorej sa mi stale hral s prsiami a nakoniec sa trikrat urobil aj medzi ne ,a to ma dost boli,sice samozrejme to nebolo dlho,vzdy len okolo 10-15 minut,ale aj tak ..uz vtedy,ked to robil,som citila taky neprijemny tlak a miernu bolest,ale nemyslela som si,ze to moze sposobit az toto ...
proste ta priehlbina medzi nimi ma hrozne boli ...

2bodka

hm, no dve hodiny, za ten cas by si stihla aj okna v byte poumyvat :D ako sa to da vydrzat dve hodiny? to si pritom pozerala film? :) tym ta teraz nechcem zosmiesnit, len ma to seriozne zaujima :)

opicca

Neviem si túto praktiky predstaviť:) a teba to tiež bavilo alebo si sa nechala zneužiť pretože si bola taka drza že si menstruovala?

jahodka123

Vieeem, to bola len prdel, ved ho do nej ani nedal :D Ale niekedy sú tu aj také otázky, či môže byť z prstovania tehotná a pod. :D Ale nechápem, čo ju tam môže boleť. Nepoviem, keby ju boleli kozy, lebo jej ich pritlačil k sebe, ked ho medzi nimi mal, ale čo ju môže boleť na hrudi...Asi z toho dostala šelest... :)