Tak bude ten koniec sveta alebo nie?

Leela333

koniec, eh...v skutočnosti koniec sveta v roku 2000 predpovedala istá sekta a keď sa tak nestalo, nahnali veriacich do kostola a podpálili ho. Aj keď čítala som aj to, že tí ľudia tam zhoreli dobrovoľne, priviedli aj svoje deti, ale tie pred tým zabili sami.

A príroda nás už "zmieta", stačí pozerať správy, čo sa všetko deje.

lost

Ale bude, teraz som isiel vlakom a student, typek, platil 1,02 EUR kartou !!
hovoril som si, ze toto je koniec sveta.
lebo idu zakazat hotovost..
a potom koli tomu zmeskam vlak ?!
chory svet, chora EU

shy

A ja som zasa teraz čítala, že "nové zistenie" ževraj Mayovia to s tým koncom tak nemysleli, teda že žiadny konec nebude...

anonym66

Ako ten 21.12.2012 ? Minule som zas čital že sa pomylili vo vypočtoch a z 2012 sa to ma presunuť na 2500 či jak :D
Uvidime :D

koniec

urcite bude. to ze nebo v roku 2000, to nic neznamena, to sa bali ludia len preto, lebo koncilo tisicrocie. ale koniec sveta nebol ani v roku 1000, takze tie obavy pred 12 rokmi nemali opodstatnenie. ale termin 21.12.2012, to je nieco celkom ine. ten termin je zalozeny na inych predpokladoch. a este som si teraz mrkla, ze numerologicky sa jedna o rok pod vibraciou cisla 11, co je silne duchovne cislo. takze nejaka zmena alebo koniec niecoho urcite pride. mozno nas zmetie priroda, alebo sa stane nieco, co ludi prehodi do ineho levelu. nechajme sa prekvapit.

pan d.

Tak potom ten Jezis klamal, ked cosi povedal o znameniach, ktore sa budu diat. Ha, zistil som, ze vravel bludy:D Dakujem za inspiraciu.
Hrat sa na B. syna, ze sa nehanbi.

Leela333

anjelik *

Podľa toho, čo si napísala beží koniec sveta odkedy ľudstvo vôbec existuje, pretože ľudia boli vždy závistliví, malicherní, chamtiví, nenávistní atď. Vojny a vraždy, prírodné katastrofy - to všetko tu bolo už riadne dávno.