Ako na hamblivého

Príspevok v téme: Ako na hamblivého
dubákova

Ahojte :)
Vlastne nieviem odkial začať. Mám sesternicu ktorá chodí s chlanaom ktorý hrá hokejbal. On má spoluhráča s ktorým ma zoznámili, vraj je to chalan ktorý ma nikdy nepodvedie ani neoklame, proste bude mi verný. Jediný problém bol, že je hamblivý. Až príliš. Ešte nemal dievča a to už má 18 rokov lebo vraj on evie ako sa im má prihovoriť ako sa má s nimi baviť. A tak to bolo všetko na mne. Musela som za ním prísť a pihovoriť sa mu. Samozrejme že by som to neurobila keby som nevedela že sa mu páčim, to totiž povedal mojej sesternici. Keďže som bola zvyknutá až doteraz že chlapec príde za mnou, bolo to niečo pre mňa celkom iné. Prišla som teda za ním a začala som sa ho vypytovať také tie základné otázky. Bol taký hamblivý, že sa mi ani do očí nedokázal pozrieť. Zavolala som ho teda von. Povedal že mi ńapíše na internete, ale nebol tam. Už je týždeň od toho a on stále neprišiel, vraj má pokazený počítač. A tak chodím so sesternicou na každý jeho tréning, na každý jeho zápas. No už neviem ako ďalej, s balením chalana vôbec nemám skúsenosti. Prosím poraďte čo mám robiť ďalej? Mám prísť za ním? Vypýtať si jeho číslo?Čo mu mám povedať aby to konečne zabralo? Viem že mi zato stojí a preto som ochotná urobiť čokolvek len aby som bola s ním tak prosím o radu. Ďakujem snáď to vyjde.

milli11

lukasenko,

nebola som to nahodou ja? ;) Tiez som sa pacila jednemu chlapcovi. Aj on mne, ale myslim, ze nebol si tym isty. Chodili sme spolu do skoly, ale potom sa nase cesty rozdelili.

A aj ja lutujem, ze tiez bola velmi hanbliva a ze som ho sama niekam nepozvala, kedze bol taky hanblivy. Myslim, ze to bol jediny chlapec/muz, ktory ma naozaj mal rad. :))) Len skoda, ze sme boli obaja taki hanblivi.

lost

Rovnopranvnost by chceli, ale prihovorit sa, to uz nie :D

"Ešte nemal dievča a to už má 18"

no a ?

Chcela by si snad taketo, co uz obehol pol dediny ?

Jefitto

Tak... treba si pohovoriť. Ono hambiť sa môže, alebo možno báť, pretože jakživ nič také nezažil. Ja som bol tiež vyklepaný jak žid v koncentraku, ale po prvom francuzaku som nechcel jakživ prestať :D

lukasenko

Ahoj ja ti len poviem tolko nikdy nedaj vo vtahu hamblivosti miesto ked nezacina on a ak chces aby medzi vami nieco bolo zacni ty pretoze ja som lubil jedno dievca z celeho srdca bol som velmi hamblivy hambil som sa ju zavolat aj von no niekde v duchu som stale dufal ze raz niekedy ved ju zavolam a dopadlo to tak ze som ju stratil navzdy a to len pre hnusnu hamblivost :((( takze posluchni neurob taku istu chybu ako som spravil ja drzim palce :)))