Vydiera ma baba

Príspevok v téme: Vydiera ma baba
Somar907

Som v strasnom probleme ludia, neviem co mam robit. Vyspal som sa s jednou babou ktora po mne ocividne isla a balila ma, proste kto by odolal. Problem je ze ma zacala vydierat - ojebala ma ze ma 17 a naozaj ma 14!!!, a chce aby som s nou chodil inac ze to povie doma ze som s nou spal ale navyse ze som ju znasilnil! Ved pojdem do basy a ma vykastruju preboha co mam robit, ja mam 20 nemozem s nou chodit ved by sa mi vsetci smiali ze som pedofil ale ked s nou chodit nebudem tak pojdem asi do basy za pedofiliu lebo si na mna povymysla pomozte mi prosim ludia ona je asi psychopatka strasne sa bojim mne nikto neuveri

ellyy

no keby si ju znasilnil mala by ine spravanie a navyse uz by jej to nedokazali...nema ani psychicke a ani fyzicke znamky toho, ze by bola znasilnena, tazko by ti to dokazali...to je slovo proti slovu...a asi by som postupovala podla toho co napisal Kaaamkooo predo mnou...

Kaaamkooo

Moj zlatý si v riadnom srabe,doporučujem Ti isť na policiu...ale najskôr si ju nahraj,ako Ti to hovorí,že keď s äou nebudeš atď...chapem Ťa,občianku si nepytal a má vôbec svedka,najdi si svedka Ty a povedz jej ,že čo spraviš..myslím že cuvne...alebo ak je pekná,milá a rozumná a bohatá,tak povedz,že počkaš do povoleneho roku.....