Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up pre suchú pleť

Príspevok v téme: Make up pre suchú pleť
Michaelaa_26

Dobrý deň
Mám veľmi suchú pleť a potrebujem nejaký dobrý make up.
Poradte mi prosím slečny so suchou pleťou :D ,ktorý sa vám najviac osvedčil a ešte aby dobre držal aspoň 14 hodín :)
dakujem za vaše reakcie!

Plus máte skúsenosti s týmito make upmi ?
Loreal true match
Max factor miracle touch
Vichy Aéra Teint pure
Bonjour healthy mix foundation
..väčšina je na suchú pleť už ste ich vyskúšali ?

araz

ja mam tiež suchu plet robia sa mi supinky na nose a čele,ja nenasam makeup na krem,ale zmiesam si krem s makeupom a to natriem na tvar a je to omnoho lepsie,vobec tie šupinky nejdu tak vidiet skoro vobec

misula

Prosím vas máme strašne suchu plet hlavne v okoli nosa ked si dam make up .. aj krem je to ok ale o chvilu máme take šupinky na nose a ešte k tomu make up už vobec nemám na tvari iba hnusne suchu plet pomožte mi čo mám robit

dulcemimiq

Tip od vizážistu Max Factor Paliho Ciesara:

Mastná problematická pleť - Lasting Performance make-up /výborné krycie vlastnosti/

Mastná, zmiešaná pleť - Colour Adapt /matný vzhľad, prispôsobí sa približným odtieňom farbe pleti/
Mastná pleť - facefinity /dokonale zmatňuje, zároveň kryje, má praktické a jednoduché použitie/

Zmiešaná a problematická pleť - Miracle Touch /dotykom mení konzistenciu, dobre prekrýva nedokonalosti/

Suchá až šupinkastá pleť - Second Skin /obsahuje vysoké percento vody, dokonale tónuje a nevysúša pleť/

Suchá až citlivá pleť - Xperience /ľahký, jemný, prirodzený s obsahom prírodných výťažkov/

Zrelá pleť - Age Renew /nezbiera sa vo vráskach, pigmenty odrážajú svetlo, pleť pôsobí o viditeľné % mladšie/

jaa11

Kryje tak stredne, urcite nie na vyrazne defekty tvare,je dost rozjasnujuci, mne povedala predavacka v parfumerii, ze je na normalnu az mastnu, tak neviem no....

jaa11

No vacsina z tychto vypisanych je na mastnu plet....ja mam healty mix a mam plet normalnu, som s nim velmi spokojna

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up pre suchú pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk