Priatelova ex

Príspevok v téme: Priatelova ex
...lalala...

ahojte, chcela by som pocut nazor muzov, ci je to normalne aby moj priatel udrziaval kamaratsky vztah so svojou expriatelkou..ale taky, ze si pisu pomaly kazdy den..spolu sme sa o tom rozpravali, vie, ze mi to vadi, no vravi, ze do tohto ma nic..stale mi opakuje, ze ma ma rad, ze je stastny a nechce sa vratit do minulosti..no nedavno som zistila, ze si spolu pisali o sexualnych zazitkoch ake spolu mali...a to ma dost ranilo..ako na co si take veci pisu..proste sa s tym neviem vyrovnat, tak poprosim odpoved na otazku: je to normalne?nemusim sa bat?
a este radu na zaver: ako sa s tym vyrovnat? nemozem na to prestat mysliet..
za kazdu odpoved dakujem

xxy

hm, to mi nieco pripomenulo, tiez som riesila cosi podobne, az na to, ze to nebola byvala, ale jedna stihacka "kamaratka" (ktoru som mala cest poznat aj osobne, ale keby som vedela, aka je to svina, tak jej nepodam ruku, ale rovno strelim medzi oci). no k veci normalne som povedala, ze ak bude s nou v kontakte, tak so mnou teda nebude a odpoved bola hned v sekunde. takze ten tvoj ma na svoju ex viditelne slabost, ma ho omotaneho okolo prsta.

Mrska Silvuska

...lalala....co tak dat si prestavku? nie pre VAS oboch, ale sama pre seba..a zrovnat si v hlavke aj v srdci, co vlastne chces..
moj vlastny nazor - von z toho vztahu, hned, okamzite, vcera bolo neskoro. Pokial ta miluje (ako ti tvrdi), pokial si pre neho buducnost, pride sam. A pride s tym, ze ex je definitivne fuč, a dodrzi to. Ale ruku na srdce, mysli si tu niekto, ze by to urobil?
Neurobil.
Mozno co urobi, ze sa bude ozyvat, co blaznis a podobne, ale nic vazne. A najde dalsiu taku tolerantnu (prepac, ale osobne si myslim, ze blbu - nehnevaj sa, nemyslim to v zlom).
sexicek a jahodka - podla mna vztah 2 ludi (nie 3 a viac) nie je o tom, co vsetko bude jeden alebo druhy "prekusavat". To je o com taky vztah? Naco???
Nezijem preto, aby som vo vztahu "prekusavala" preslapy toho druheho. A aj prisposobenie sa ma svoje hranice.
lalala - drzim palce

...lalala...

no...priatel sa nechysta obmedzit kontakt, o uplnom prestani pisania si ani nehovorim...parada, mam pocit, ze tie dva roky co sme spolu som uplne premrhala..dost neprijemne prebudenie..skoda, ze som to nezistila skor..len nerozumiem preco so mnou vlastne bol, ked nie je ochotny pre mna toto urobit a to ma vraj miluje..ale jej nechce ublizit..fakt PARADA

Carie

To, ze zostali kamarati je v poriadku. To, ze si pisu kazdy den je horsie. A to, ze spolu preberaju svoj sexualny zivot je uz uplne zle. Ako aj mne by nieco take velmi vadilo, takze nie si sama. Ako myslim, ze by sa tazko nasla zena, ktorej by to nevadilo a opacne takisto, ak by to robila nejaka zena svojmu priatelovi so svojim ex. Nie je to normalne! Ja by som mu dala ultimatum, bud s ex uplne prestane byt v kontakte alebo koncite. Uvidis ako ta vlastne miluje. Ak sa rozhodne pre nu, s jeho laskou k tebe to tak horuce zrejme nebude.

blueberryy

Moje milé spolutrpiteľky, zas takú hrdinku zo mňa nerobte, po dvoch týždňoch som mu po zbúchaní Študentskej pečate napísala žobronivú smsku, či to nechce skúsiť odznova. Nechcel :D:D:D
Ale pointou je, že potom som si povedala, že proste nechcem byť sama. Tak som začala veľa randiť, nebola som taká prieberčivá ako predtým, ale išla som s tým do kina, s hentým na kávu, na večeru. Niektorým som sa už nikdy neozvala, a keď som jedného Z POKECU, zbadala, ako si pred stretnutím v aute natajnáša škrábe vtáka, radšej som na schôdzku ani neprišla :D Nevzišiel z toho žiaden vzťah ani sex na jednu noc a po čase ma randenie prestalo baviť, ale aspoň som si napravila opäť sebavedomie. Vtedy som pochopila, že neexistuje TEN JEDEN PRAVÝ, že chlapov je viac ako MILIÓN a v podstate sú viac menej všetci rovnakí a väčšina z nich je lepšia ako to, pre čo sa momentálne trápime :) Držím vám všetkým palce, kočky :)

PS: Inak včera som akurát večer v potravinách stretla toho trkvasa a hádajte kto mu na nákupe toaletného papiera a rožkov robil spoločnosť :)

...lalala...

dakujem vam vsetkym za odpovede, mate pravdu, ze by som to nemala tolerovat..prvy rozhovor s nim skoncil tak, ze mi povedal, ze sa s tym musim ja vyrovnat, ze mu nemozem zakazovat kamaratky..co teda ani nechcem, ale nejake hranice by som prosila...pokusim sa o druhy rozhovor a ak nepomoze no...ach jaj...kiez by som bola silna ako blueberryy..

Simonella

jeeej, paci sa mi tvoja story, blueberry :)) si silna, prajem Vam vela stastia :)
a lalala - urcite mu to netrp.. nie si nijaka nahrada.. fuck him..

blueberryy

Ahoj, ja som podobný problém riešila asi pred dvoma rokmi. Začala som sa stretávať s úžasným chlapom, po nejakom týždni sa priznal, že tri mesiace dozadu skončil sedemročný vzťah. Tak som hodila spiatočku, ale on ma ubezpečoval, že je to za ním, že to nemalo zmysel a tak ďalej, až som nakoniec podľahla a dali sme sa dokopy. Bolo nám super, ale postupne mi začala jeho ,,Ninka" liezť na nervy. Že sa sem-tam stretli, keďže mali spoločných kamarátov, volávali si spolu atď., to som ešte vedela prehltnúť, keďže mi vysvetlil, že sa rozišli ako dobrí kamaráti. Ale po čase mi začalo liezť na nervy, ako mu v kuse komentovala všetky aktivity na facebooku, lajkovala fotky, vyvolávala mu, keď sme boli spolu, ako ju v kuse spomínal. A keď sa raz prekecol, že nechce, aby sa dozvedela o tom, že spolu spávame, oznámila som mu, že najbližší sex budeme mať až keď to Ninke nebude prekážať. Po čase som už len tŕpla, kedy ju spomenie a zas sa pohádame. Ukončila som to, hoci som ho mala veľmi rada a bolelo to. Najskôr sa bránil (a ja som sa naivne tešila, že som sa mýlila a že ma má naozaj rád), ale po pár dňoch sa ozval a povedal, že som mala pravdu, že musí byť sám. :) Bolelo to ako šľak, takého skvelého chlapa nestretneš každý deň ale vieš čo? Po pár mesiacoch som stretla môjho súčasného priateľa a každý deň sa štípem do ruky, či sa mi nesníva, že som takého naozaj konečne našla. A jeho názor na bývalé ( ako aj názor väčšiny kamarátov) je, že čo raz skončilo, netreba sa k tomu vracať. A ja len súhlasím. Napísať si na narodeniny, či raz za čas sa ozvať je ok, ale byť v každodennom kontakte? Bývalé frajerky by po rozchode mali proste ,,zomrieť". Ak to tvoj priateľ nevie pochopiť a nezáleží mu na tebe tak, že ju prestane kontaktovať, daj sa dokopy, nájdeš lepšieho. A nie že nie, chlapov je celá kopa. Uvedom si, kam ťa až jeho bývala dohnala. Na fórum!