Rivotril (clonazepam) Kvapky + Neurol (alprazolam)

Príspevok v téme: Rivotril (clonazepam) Kvapky + Neurol (alprazolam)
MISKO2222333

Dobrý deň

mal by som taku otázku.... beriem neurol 1tbl ale psychiatrička mi už vysadila rivotril kvapky... môžem si dať 4 5 kvapiek a k tomu tu tabletku? nebude to vadiť?

rivotril aj neurol su lieky tej istej skupiny(benzodiazepíny)

a čo by sa stalo keby som to skombinoval s alkoholom? trebars kvapky rivotril a alkohol
alebo samotny neurol a alkohol

alex.sissi

Máš naprostou pravdu,nečetla jsem si i ostatní příspěvky ale ten tvuj původní je naprosto adekvatní.Pokud člověk je svepravny a ma nějakou svou práci a tyto leky mu jen prospívaji k další a ještě lepší činnosti, tak proč mu je lékaři nechtěji predepisovat???Doktorum to může být uplně jedno-jen napíši recept -za další přes net receptů se dá určutě získat hodně!Každopaně když jde člověk k lékaři tak lékař se tvaří jako pan sveta který totalně rozhoduje o vašem osudu, krom toho lékařske tajemství to uz neexistuje!Je mi 36let a i s rodičí mame jednu doktorku!Která informuje všechn z rodinx o stavu toho druhého-poručuj veškere přísahy.Já ted mam doma peklo a navzajem si schováváme a krademe leky ktere nam byly předapsany!Doktorka je vzdy nadherne ucesana od poslednih mody,ověšená zlatem a kdbych nedonesla darečky tak mi nenapíše vubec nic!naposledy cjtela u psani receptu i mou matku aby dohlížela na jeho spravnem braní!A vymyslela minemoci kterými bch mohla trpet.že se ma mama malem zhroutila!Mam tři vysoké školy a medicina je muj koniček!Skončí to tak že všichni budem kšeftovst s leky po netu či na nadraží a k doktorum uz chodit nebudem!Ted nemam jednoznačný závěr.Matka je zhroucena ze ji doktorka řekla žepokud se napiji i jen piva tak do peti let zemři a napsala mi Diazepam a Neurol ktery je obrovska zatež na jatra!Nyní si vymyslela nadledvinky-ano vecer pred tim jsembyla na oslave narozenim ale to nebrala doktrorka v potaz a mame piše leky na nervy a proto ji schvalne zdeptala az se tam mama rozbrečela!Pani doktorka s nadělanou hlavou,nehty,ovešena zlatem a navoněna parfemy!A to jsem ji jeste donesla darky!Tohle je z Olomouce!Rada bych napsala jmeno te mrchy co nam ničí život jelikož už tden po vysetreni mam prudkou dietu-nemuzu se poradne najist a vse je mi zakazano protoze to rekla doktorka,ktera už zabila moji babičku,zlikvidovala mou tetu ktera uz k ni v zivote nepujde ale rodiče jsou prostě zatemněni a co řekla top plati a uz nikdy nedostanu normalni jidlo a jestli chci neco jineho tak se mam vystehovat!Mela jsem zachranný byt ale ten prodali jelikoz byly potreba penize!Bydlime v milionařske čtvrti,mam vše ale co se týče zdravi a leku tak šefuje doktorka ktera naši rodině závidi i noc mezi očima!Bohužel mama ji vše sežrala i s navyjakem a i meho partnera vypudila svym chovanim takze misto svatby a stehovani do noveho bytu jsem sama,zdeptana a bud se semnou nnikdo nebavi a nebo mi nadavaji! TOHLE MUZE SZPUSOBIT SPOLECNY DOKTOR!!! lafemmmefatal@seznam.cz
Nevěšte hlavu mze byt jeste huř!JInak jsem pracovala pro specialni jednotky a jsem diplomatka česke republiky ale ted na marodce!mam vystudovanou Pedagickou fakultu-súecialni pedagog.,techniku -elektrotechniku a stroirenstvi,management a marketing,prirodni vědy geologie a biologie+ genetika,a v Praze Diplomacie a mezinarodni vztahy!pišu to jen aby bylo jasno že si nestežije nejaky blbeček a neni to stěžovaní jen aby jste si uvědomily že muze byt vzdy jeste hur! Dalši aktivity ani nebudu popisovat ale treba bych mohla nekomu pomoci (balet,dramaticky kroužek-herectvi,basnictví),závodní gymnastika,sportovní hry, zdravotnicky kroužek,čtenářsky kroužek atd.atd. kynologicky výcvik,botanika atd.!Naši chteli Anštajna tak ho majiale ted jsem nemocna a tak na prd!!!Nikdy jsem neco takoveho nenapsala ale už mi dnes pretekly nervy!!!Leta běží a já tu jsem jen kvuli nim a oni mi za to vše-vše zlikvidovali!moje heslo-KDYŹ NE MY TAK KDO???držte se ho!d s laskou a pozdravy a kdykoliv mi napište na mail zde uvedeny!

Alexandredis

Chtěla jsem radu a proto jsem zabrousila na tyto stranky,ma zakladni zdravotnicka vzdělaní jinak jsem vědkyně v přírodních vědach. Léky co zde popisujete a jejich kombinace se vším možným a jimi navzajem působí na kazdeho človeka jinak.
Jsem doktorka, ale vyskytla jsem se v takove situaci ,kdy jsem si vzala Neurol zasadně jej zapila pivem či vínem a po te nasledoval Rivotril či Xanaxnebo Lexaurin!
Asi budu z jineho sveta ale ve forme Neurolu0,5mg s vinem či pivem a dale pakza hodku Rivortil 0,5 nebo 2mg a to aby to tvořilo tak min 3mg. ješte Ibalgin proti bolesti či Xanax stejne jak neurol a navíc Tramadol a paracetamol.
Vše mě jen trochu utlumilo,dostala jsem větší chut k jídlu i komunikaci s okolim a nikdy na mě nikdo nic nepoznal a ba naopak jsem díky tomu získala spusty úspěchú a vyhnula se omylum nad kterymi bych normálně nepřemýšlela.
Tohle není navod, aby to někdo zkoušel to je jen muj osobni zážitek. Každyjsme jiny a já jako doktorka biologie znam lidske bunky a jejich strukturu,co jednomu pomuže - druhého zabije!Jen ,že se tu píše pořad o škodlivsti atd.
Kdyby bylo na mě nechala bych všechny léky volně k prodeji, at si každy rozhodne o svem životě a osudu -co nekomu pomuže jineho zabije a naopak.
Nelíbí se mi ten precedens, že pokud chtete nějaky lek o kterem se dočtete, že by Vám mohl pomoci - jste nuceni jít za vašim lékařem, který má ten den nějakou náladu a zálaží na něm a jeho názorech jestli Vám lek predepíše nebo ne a tak mužete vystřídat třeba i pět doktorů než najdete někoho kdo Vám lék volně na recept dostupný v lékarně někdo vydá!
A jako take protidrogový patologmusím zduraznit, že tím vzniká černý trh s obyčejnými lečivy, kdy mě pravidelně na násrŽÍ OSLOVUJI NEZNÁMÍ LIDÉ JESTLI NECHCI KOUPIT NĚJAKÉ LEKY?!
To znamená, že je něco velmi špatně a já když dodu ke sve lékařce,tak je celá ověšená zlatem opalená s nadělanou hlavou od kadeřníka, citít deahým parfémem -ja samozřejmě take přinesu bombonzeru a orchidei jinak bych nedostala předepsano vubec nic.A takto to funguje skoro všude!
KDO MAŽE TEN JEDE!!!
N zavěr pomíchat rivotril a Beurol nic neudělá.jen toho budete mt méně a doktor si za kazdy další recept vyžaduje všimné a pokud tam chodite jen tak s prazdnou nedivte se,že léky nedostávate.:-)to už je fakt lekařů (Jak říkam jsem na pul doktorka a jsem s lekářské rodiny,ktery se tohohle štítí a když nemažu tak nic nebude....)
Všem preji hodne stestí a tohle si vemte k srdci bez bonbonyery či kytičky k doktorum radeji nechodte když neco chcete!!!
HODNĚ ŠTESTÍ!

RNG

Co tak pouzit miesto chemickych "oblbovakov" na uklludnenie a spanok nieco prirodne, neskodne a nenavykove. Na spanok treba najma spankovy hormon, melatonin, ktory sa tvori zo serotoninu najma na slnku a uvolnuje v noci v uplnej tme.
Serotonin sa zase tvori z L-tryptophanu, alebo ovela efektivnejsie z 5-HTP.
Na ukludnenie cez den pracuje velmi dobre aminokyselina zo zeleneho caju, L-theanine, dospela davka(70 kg telo) je 2 x 400 mg.
Na ukludnenie svalstva sa vo zdravych crevach vytvara GABA co sa v pripade nedostatku tiez da doplnit. Na to, aby sa GABA dostala ale do mozgu , kde sluzi ako ukludnujuci neurotransmiter treba brat aj B-3, lebo cez mozgovu krvnu barieru GABA bez zlucenia s B-3 sa nevie dostat.
Dostat aj zluceninu tychto dvoch, pod menom Picamilon

vodro1

ahojte... nevadi ked si davam denne 3 kvapky rivotrilu dlhodobo a vcera som vysadil neurol? lebo mi vobec nerobil dobre... a mozem si dat k nemu este tabletu na spanie? nejaku ako hypnogen alebo gerodorm? poradte...

myky

Moje dieta berie jednu kvapku rivotrilu pred spanim asi už pol roka pre to, že zle spinka.Chcem vediet či ho možem skusiť visadiť a ako.Nema epilepsiu.

Pampeliska1

Neblázni.
Jednak jednotlivé BZD se míchat nemají (nemá to žádný kloudný účinek, zaúčinkuje ten rychlejší, tedy v tomto případě Neurol), ale rozhodně nekombinuj s chlastem. To je průser. Neumřeš, ale bude tUI MOC ZLE PAK, A KÝŽENÉHO ÚČINKU SE NEDOČKÁŠ. NEBLBNI.

kDYŽ SE CHCEŠ OBLBNOUT, TAK JEDNÍM DRUHEM bzd. nEMÍCHAT. To nikam nevede...

philips

Žiadny liek sa neodporúča miešať s alkoholom. Je jedno, či Ibalgin 200 alebo antidepresíva. Je to priveľká záťaž na pečeň.