Neustale hmmmmkanie!

Príspevok v téme: Neustale hmmmmkanie!
hhhhmmmhhhmm

caute mam 16 a dost neprijemny problem.cely rok,kazdy jeden den mam potrebu ´cistit si hrdlo´ resp.neustale sa mi zahlienuje.je to blbe najma v spolocnosti,ked mam hlas ako zo zahrobia...nedeje sa mi to len rano.stale musim odkasliavat a vydrzi to asi tak 5sekund.mam sennu nadchu,ta tomu asi dopomaha,ale beriem na to lieky,tak si nemyslim,ze to hraje nejaku vyznamnu rolu v mojom probleme.pomozte prosiiiiiim :)

wolfffi

Ahoj

moja skusenost je,ze cim viac sa s tym snazis nieco robit a hmkat,tak tym je to horsie. Presne ako je v prispevku podomnou pisane,skus sa sustredit na to,ze sa ti to nestava :) Iny recept bohuzial nepoznam,jedine skus zajst k lekarovi :)

TinaM

nemusim mat pravdu, ale ak si s tym bola u lekara a nic ti nezistil, moze to kludne byt aj psychicke. Nejedna sa o ziadnu vyraznu poruchu ani nic podobne, skor by to mohol byt nejaky druh tiku. Ja som napriklad v puberte stale zmurila oci, mala som pocit, ze ich mam suche a musim to robit. Bola som u lekara, urobil mi testy, vysetrenia, vsetko v poriadku. A potom som sa sustredila na to, aby som to nerobila, alebo aby som to aspon oddialila..ani neviem ako, ale preslo to.