Páčim sa mu?

Príspevok v téme: Páčim sa mu?
Laurii

Zdravím. Začnem asi tým, že som v pondelok nastúpila do prvého ročníka na SŠ. Hneď ako som tam prišla, tak som si všimla jedného chlapca, ktorý chodil ku nám aj na ZŠ. Páči sa mi už hroozne dlho... No, v pondelok keď sme boli v škole, tak prváci a druháci stáli pri klubovni. A stál tam aj on. Rozprávala som sa s kamoškou, keď sa zrazu obzriem vpravo a on na mňa zíza.. Neviem prečo, ale zostala som uplne hotová :D :D
Potom včera aj dnes sa mi pozdraval - že "ahoj" :)))) Aj v autobuse po mne nejak divne pozerá.. Aj v škole keď prechádzam okolo ich triedy...

Neviem čo si mám o tom myslieť, pretože na základke o mňa ani nezakopol ani na FB mi vtedy žiadosť nepotvrdil a ani na pokeci neodpísal..

A teraz toto :) Neviem, páčim sa mu aspoň kus, alebo o mňa javí záujem? :D Ja som vo vzťahoch ešte neskúsená, mala som len jedného chlapca..

Môže byť pravda aj to, že som od základky opeknela, lebo vtedy som bola také "škaredé káčatko" o ktorého nikto nemal záujem, každý ho vždy odbil a tak. Aj bývalý spolužiak, čo som mnou chodil do deviatky mi povedal že ma skoro nespoznal. A teraz na novej škole ma chce jeden riešiť :)))

haha

Mne je z teba tak smiesno :D si atrapa dievcata, nie nepacis sa mu to je iste lebo take namyslene a naivne žabky ako si ty, chcu chlapci len na jedno :)

m,mlk

Napadajú mi dve možnosti, ako zistiť odpoveď na tvoju otázku:
1. zoženieš si krišťáľovú guľu a opýtaš sa jej to.
2. opýtaš sa to priamo toho chlapca. Môžeš napríklad takto: "Ja sa ti páčim. Aj ty mne?"