Prekliala som ich ja????

Príspevok v téme: Prekliala som ich ja????
maciatko

Ahojte..potrebovala by som poradit..mozno si poviete ze som sprosta alebo co,ale vazne nad tym zacinam uvazovat.Som velmi ziarliva a moj priatel nie je najskaredsi,co dosvedcuje aj zaujem cudzich zien o neho..ale k veci..zacalo to asi pred 3 rokmi,ked byval a pracoval v cudzom meste.Na byt sem-tam chodila kamaratka jeho kolegu a aj tam prespala parkrat..tak strasne som ziarlila,ze som proste len tak pre seba hovorila bodaj by umrela,ze ju nenavidim,lebo kamarat mi povedal,ze nadbieha mojmu priatelovi a casto chodieva po byte sporo odeta..takze prva..dalsou bola jeho spolupracovnicka,ktoru som takisto neznasala,stale mu vypisovala a tak,velmi som si priala keby sa tak vratila domov (bola cudzinka)a uz nikdy neprisla! No a posledna bola najhorsia pol roka ustavicnych telefonatov sms a slz ako ho miluje chcela rozbit nas vztah ..zelala som jej z celeho srdca to najhorsie,lebo to co som si ja s nou zazila...ale k veci..zacinam mat strach,vlastne som sa dozvedela,ze tu prvu zabili vo Viedni asi pred 1 a pol rokom spavala s nejakym prachatym dedkom a niekto prisiel vykradnut byt a zabili oboch..druhu vyhostili z krajiny,lebo saq jej skoncili viza a bola nacierno a uz nikdy sa nemoze vratit,no a posledna sa vydala za chlapa co jazdi po svete,podvadza ju a bije...je toto mozne??? prosim vas vyvratte mi moje domienky! Naozaj by som nemohla zit s tym ze toto je moja vina,bola som este mlada...

Mununu

Myslim ze sa to da. Ja som tiez nieco podobne zazila. V obrovskom hneve som nejak podobne "prekliala" jedneho cloveka aby sa mu to odrazilo na zdravi a do par tyzdnov skoncil clovek v nemocnici. Potom som to odvolala, olutovala a poprosila tam hore a clovek sa do par dni uplne vyliecil. Asi sa netreba zahravat s takymito vecami, uz si na to davam pozor. Ale uz aj viackrat predtym sa mk stalo ze ak mi clovek ublizil nejak, zle sa mu rychlo vratilo.

Preteba

Achh, vôbec sa nemáš čoho báť, nič zlé si neurobila. Len si dávaj pozor na slová, ale aj na tie, ktoré použiješ proti sebe, nie je to sranda. A strachu sa zbav, čo najskôr, ten Ti veru k ničomu dobrému nepomôže.

Achh

Proti mne nech sa to kľudne obráti,ja len nechcem niekomu urobiť niečo zle.. ja som sa dozvedela,že ten človek zomrel, mal 70 (možno aj trošku viac) na zlyhanie srdca či infarkt (neviem či to je to isté) a strašne som sa zľakla či to nie je kvôli mne. Bol to dobrý človek,nikdy som proti nemu nič nemala, bola to naozaj hlúposť niečo také mať v mysli.. dúfam,že to nebolo kvôli mne :(

Achh

No a keď som si pomyslela napr.nech niekto zomrie, ale nepovedala som to v hneve ani v nenávisti,možno len v menšom smútku či v menšej zufalosti,ale z danej situácie a nie kvôli tomu človeku..keď to oko myslené len tak z nerozvaznosti a hlúposti..môže ten človek naozaj až umrieť kvôli mne? :(

Anna02

Ak ste co i len vyslovili taketo veci ako pisete urcite to posoby velkou silou pretoze boli vyslovene v ziarlivosti a v hneve.vtedy naberaju este viac na sile..preto nikdy neprajte nikomu nic zle,kontrolujte svoje myslienky...taketo porobenia sa potom musia davat prec a verte ze ten clovek velmi trpi..treba potom odrabat alebo minimalne cistit toho cloveka..robim s tym uz 10 rokov a verte ze taky ludia s porobenim to nemaju lahke v zivote i ked potom existuju aj horsie veci ako je cielene prekliatie alebo pprobenie vecou co ste asi Vy nespravili..vtedy clovek upada po vsetkych strankach,materialnych no hlavne zdravotnych..uz len samotne zlaknutia alebo z ocí vie cloveka poriadne nicit,hlava boli,slaby je,nevidi dobre,nechuti jest,oslabene nohy ma..no here uvedene veci su este horsie..preto treba davat pozor co myslite,ako myslite a poviete a s akym umyslom...pekny den

pedag

Keď tak trochu nad tým rozmýšľaš, tak zistíš, že niektoré zvieratá dokážu vycítiť, čo sa stane. Oni to dokážu a my nie? Ako je to možné?
Ja sa už na tie čísla musím opýtať nejakého psíka, na ulici je ich plno, keď tak prechádzam popri nich:-)