Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

Fero M.

Fero1111. ...
Achjaaaj: si dal :-D
Leela: nie je to hoc kto ale clovek ktory ju lamal aj napriek tomu ze vedel ze je so mnou a vkuse jej volal a vypisoval.ze ju miluje a ona bola mimo z toho, lebo ju trapil!
Alenka: toto by som jej nespravil. Ja ju nedrzim doma. A ak by som bol doma tak jej nevolalm na disko a co a ako atd.. A uz nie koli suciastke do auta. Moze chldit aj na kavu a kade tade a chodi aj na oslavy z roboty a sceny som jej nikdy nerobil.

Allenkaaaaaa

Ferko, vcera som bola u psychologa. Tak dobre som si uz davno nepokecala :) A myslim, ze ho surne potrebujes aj ty. Ale fakt ze surne. Kludne k nemu zajdi aj s holkou, hlavne mu povedz o vsetkych svojich obavach, o tom ako to vsetko citis...Pretoze naozaj toto nie je normalne co robis :) A sam sa z toho nedostanes, to ti zarucujem.
Moja kamaratka preziva nieco podobne. Boli sme na jednom obrovskom koncerte. Na druhy den chcela kamaratka svojmu priatelovi povedat, ako bolo uzasne, aka tam bola atmosfera a podobne. Prosto sa podelit s nim o radost. Dotelefonovala s nim a takmer slahla mobil o zem. Jej drahy jej totiz zacal vycitat, ze ona na neho serie, ze ona sa chodi zabavat kade tade a bohvie s kym, zatial co on je doma nestastny. Vraj mu neprisiel daky diel do auta, je z toho smutny a ONA si dovoli zabavat sa.......Skus mi povedat, co si o tom myslis. Nezda sa ti to chore, pritiahnute za vlasy? Je normalna, ze ma ten chalan majetnicke sklony? (ci ako to nazvat...)

Leela333

Fero, tá tvoja priateľka musí byť svätá, že to s tebou ešte vydrží!

A čo keď tam aj na tej diskotéke stretne nejakého, nech ju aj pozývajú a čo? Ty jej snáď máš veriť, že ťa nepodvedie. O čom je potom vzťah, keď jej vôbec neveríš?

Ja som mala takého ako si ty a poviem ti, liezlo mi to na nervy. Žiarlil len na také blbosti, ako že mi môj ex (s ktorým sme zostali kamaráti) niečo "lajkol" na Facebooku. To je podľa teba normálne? Asi hej, keď robíš to isté.

Tie tvoje výbuchy a vyhrážky sú až smiešne, len si protirečíš a Maoam ťa veľmi dobre opísala, citujem: "si trucovite, impulzivne, nezrele, egoisticke decko".

A áno, si neznesiteľný, vo akomkoľvek partnerskom vzťahu si voči druhému neznesiteľný.