Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

Maoam

nefinka: hej, bud sa ona zacne menit a bude coraz zakriknutejsia a coraz viac posluchat a ked je v nej nejake to sebavedomie, tak mu otrepe valok o hlavu, zbali kufor a odide

Laara

Fero toto fakt nie je normalne..chuda dievca radsej nikam nepojde, len aby bolo dobre a klud..vztah je predovsetkym o dovere a nie o vlastnickych pravach na toho druheho..skor ci neskor ju od seba svojim spravanim odozenies a zabijes v nej akukolvek lasku a uctu voci tebe..takto sa neda zit..s tym snad suhlasis? ty sa musis vysporiadat so svojimi paranojami a demonom v podobe jej ex..sam to asi nedokazes

nefinka

ja som nikdy nepovedala ze mam dokonaly vztah, taky snad ani neexistuje.

ked nie si schopny si pripustit, ze to co robis nie je normalne aj napriek tomu, ze ti to tu viaceri pisu, tak hold...tvoj problem, ty nan doplatis

Maoam

Fero, preco hned anarchia? ty poznas dva extremy, anarchiu a potom absolutnu oddanost a sedenie na riti doma a najlepsie ziadne kontakty

Fero M.

Najlepsie by bolo aby ludia zili v anarchii a robili si co chcu kde chcu a kedy chcu a partner ich vzdy cakal doma vysmiaty.
Mna by zaujimalo ci mas taky dokonaly vztah ako sa prezentujes nefinka.

Kazdy ma svoje chyby a ona ich ma tiez a ja ich akceptujem a zijem s nimi a tiez su to veci pre ktore by niekto vravel neviem co a priste ju tak beriem a vazim si tych 90% zvysnych.