Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh

Príspevok v téme: Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh
Trblietka

Istym sposobom by som chcela varovat dievcata, ktore naletia zenatym zo zavezkami. aj ked v dnesnom svete je takato zena oznacovana bezrozmyslu ako zlatokopka, najdu sa aj tie ktorym islo o lasku nie o peniazky.

velmi som teraz smutna z muzov, povedzte je niekde taky muz, ktory nepije po veceroch v krcme, nefajci, nedroguje, nesedi na zadku. a hlavne ma v srdci nieco co mu kaze nepodviest ale radsej sa rozist?
muz ktory rad chodi do prirody, ma rad zvierata, ma rad slusny sposob zabavenia sa, ktory sa chce usadit, mat deti, a stastny trvacny vztah.
preco sme my zeny oznacovane za hlupe naivne husy ? ked vo vsetkych mediach je muz vykreslovany ako princ na bielom koni.

lost

resp, myslel som to skor tak, ze vacsina, nie 100,00%...

i ked mozno je to tak 50 na 50 a tie co sa neblaznia, tak su "sede myse" a teoreticky sa o nich nikto nikdynedozvie, lebo ziju pre seba a nemedializuju to..

tj. tichy clovek nezanecha stopu, hlucny ano..

lost

Maoam

ale preco musi do takeho bodu dospiet? :)

seriozne, to sa musi kazda zena "vyblaznit" ? a uzit si nejake prusery, aby dospela niekam?

Alebo cim to je? dobou?

ja teda neviem, ale mam vacsinou kamaratov (muzov, cisto kamaratov, nie gay alebo hocico, spoluziaci kolegovia atd), ktori su uplne OK a nevyvadzaju nic.. proste nie konzervativci, co sedia nad knihami, ale ba.. robia tiez haluze, ale vsetko vramci zakonov a moralky.. nepotrpia si na "aspon raz za tyzden sa opit a pretiahnut nezmanu kocku z baru"

takze nechapem odkial to prameni, ta masa ludi , resp v mojej konkretnej otazke zien, ze sa musia popalit najskor aby si uvedomili, ze slusny muz je istota, hoci nie zakazdym zabava?

vseobecne zase nemam az tolko kamaratok aby som mohol robit statistiku :D ale zase.. najde sa ich zopar, ktore "padali do kolien" pri grazloch, potom isli na potrat a teraz si nasli slusnaka a su happy.

preco sakra nepreskocit tu prvu fazu? :D

Maoam

ja poznam muza, ktory je dnes stastny, charakterny, druhykrat zenaty a svoju zenu doslova nosi na rukach

dokaze si ju vazit a vie, co v nej ma, pretoze jeho prva zena ho podvadzala, kym on pracoval, bola leniva, neustale minala jeho prachy na somariny a nevedela sa vpratat do koze, ale bola krasna a sexy, velke kozy a pod.

teraz ma pravy opak

sam priznal, ze musel najprv prist k rozumu, aby si druhykrat vedel vybrat dobre

takze to plati aj naopak

pan d.

A ja som si myslel, ze lostik je zenaty:) Od manzelstva cakaj kopec deticiek a tlustu manzelku po porodoch - ha, ha, ha. Lepsie je zit sam.

Trblietka

vemeno

ja osm si zacala vztah so slobodnym, to ze sa z neho vykluk zenac je uz dalsia kapitola. tak nepis ked nevies.

to len vy muzi si myslite ze slusakov nikto nechce. kiez by vas bolo tolko co tych sviniarov.
aj keby som mala byt sama do konca zivota, nebudem mat vztah so ziadnym alkoholikom, fajciarom, povalacom, zenacom, workoholikom a tak dalej. radsej budem sama az kym nezpoznam toho slusaka.

Maoam

0vecka: zena, ktora dospela do bodu, ze nadobudla skusenosti a rozum a vie si vazit charakterneho a slusneho muza, nebude chciet ziadneho typka, ktory si ju 'narazi', ale bude chciet nieco uplne, uplne ine a o hajzla (alebo takeho, ktory sa na neho hra) ani nezakopne