Ako mu citlivo naznačiť aby sa tam dole trochu upravil?

Príspevok v téme: Ako mu citlivo naznačiť aby sa tam dole trochu upravil?
AnickaT

Priatel sa mi sťažuje že mu už málokedy robim oral. Lenže ako mu povedať že by som mu to strašne rada robila častejšie keby sa tam dole aspon z času na čas oholil a hlavne umyl? je mi to trapne už len to tu písať takže podrobnejšie ani nepíšem. Mňa z toho napína len keď to zacítim nie aby som sa nútila k činu...a tak sme nesexovali už poriadne dlho! určite si musi myslieť že som lemra lemrava a absolutne neiniciativna ale ako? ja si predsa nebudem davať do ust ocikany ....no ako mu to citlivo naznačiť?

slnecnica

Je jasné, že nemôže byt stále pripravený, napr pri ceste autom, ale večer v posteli? On sa po celom dni neosprchuje? A taký špinavý a upotený ide spať? To potom nieje problém hygieny len pred orálom.
A čo sa týka tej "úpravy", normálne mu to povedz, veď ani ty tam určite nemáš bobra:-)
Alebo sa nechaj zarásť, trocha si choď zabehať, potom na wc a zatúž po orále:-) možno mu to zapne:-)

sususu

normalne mu povedz ze mas na neho chut stale a necakane ale ze sa to neda z toho a toho dovodu... nehovor mu ze sa nesprchuje ale napr. ze v kancelarii al. kde pracuje sa striedaju mozno v kresle al. na stolicke viaceri a potia sa tam rozne zadky a citit to...proste hodit to na inych:-) tak je to asi najcitlivejsie

xxxxxxxxxxxx

je to smutne ked sa zanedbava cistota uz ked tie chlpy nie tak aspon nech sa umyva...kazdy clovek by mal mat tento navyk a ked ho nema tak mu to povedat a citlivost hodit za hlavu ved je to nechutne...

AnickaT

alenka sprchujeme ale ja som sa nepytala ako ho dotiahnuť do sprchy ale ako mu citlivo naznačiť aby bol doslova vždy pripraveny, veď často mam chuť sa na neho vrhnuť keď pozerame telku, alebo keď mi vari, stale mam chuť robiť mu to pusou, proste keď to na mňa príde tak mam chuť sa zohnúť a urobiť mu to aj počas jazdy ale vždy keď si predstavim ako to tam "vonia" prejde ma to. Takže? povedať mu narovinu - buď dole vždy pripraveny - to by ho asi ranilo lebo by si to mohol zle vysvetliť.
Ale asi tu ma každa medvedika čistotneho takže rady sa nedožijem.
Čakala som aspoň od chlapov - veď chlap najlepšie vie ako by to chapal...chlapi poraďte.

Allenkaaaaaa

a vy sa spolu nikdy nesprchujete? odkedy mam priatela (3 roky), sprchujeme sa vzdy vo dvojici :) Asi 2 krat sa mi stalo, ze sme boli spolu a isla som do sprchy sama....a tak ho tam prosto necakane zatiahni, ked nemas rada planovanie. Prosto ho vezmi raz za ruku, pekne si ho vyzlec a mozes ist do toho....