Kupit alebo mu nekupit darcek?

Príspevok v téme: Kupit alebo mu nekupit darcek?
dadadaggg

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Pred 2 tyzdnami som mala meniny. Na tie sme boli spolu z vecera do rana a aj cez den, ale ani mi nepovedal, ze vsetko najlepsie(vedel o nich, lebo som mu hovorila, ze poobede mozem, az ked pooslavujem s rodicmi). Na konci tyzdna ma zas narodeniny on. Mala som vyspekulovany darcek za cca 90eur - pekny znackovy sveter. Teraz neviem, ci to nebude moc prehnane, ked on mi nedal nic a moj sviatok odignoroval. Je mi blbe, ze ja mu prinesiem skoro vzdy nieco, nejaku sladkost a pod.(on sa z toho vzdy velmi tesi) a on mne nikdy nicim nespravil radost, pritom mesacne zaraba priblizne 2000eur, cize nie je to o tom, ze by nemal z coho. Nechcem lakomca, ma uz cez 30, toho uz tazko prevychovam a uz som aj ja dost stara na to, aby som to robila:-/ Cize otazka na zaver? Mam mu vobec nieco kupovat, ked zaviedol "negratulovanie si" k sviatkom?

Mrska Silvuska

...ste spolu 4 mesiace, a ty mu ides kupovat nieco za 90 eur??? a on ti ani ruku nepodal....dievca zlate, rychlo sa zobud.
kazdy vztah je o komunikacii, takze ak ti nebol schopny ani ruku podat alebo aspon povedat bu, ty krava, vsetko najlepsie(obrazne povedane), preco si mu potom nepovedala, ze toto ti vadi? ak niekomu poprajem vsetko dobre a "potrasiem" rukou, nestoji ma to nic (v pripade, ze je lakomec) a neubudne zo mna (pokial nie je nevychovane hovado).
Preco nosis ty jemu stale nieco???????? Bez ohladu, ci sa on tesi alebo netesi.

Baby, do kelu, kde to zijete? Muz ma rozmaznavat vas, nie vy jeho! Muz ma dobyjat vas, nie vy jeho!
Vsetko im davajte pod nos na tanieri, a potom sa cudujete, preco sa on chova jak blb. Lebo kazdy blb taketo nieco schmatne vsetkymi desiatimi.

Len potom sem nepiste a nechcite rady. Najprv si zacnite vazit same seba. Potom si vas moze vazit aj partner.

Neber to v zlom. Je to len moj nazor. Je mi jedno, aku dobu zijeme, ale muz ma byt ten lovec, a zena ma byt ta lovena. Ostatne je kompromis, komunikacia, dovera a ...bla bla...)))
A chces takeho muza,ktory "zabudne" na tvoj sviatok?

dadadaggg

Ved nemusel nic kupovat, len mi mohol povedat, ze vsetko najlepsie... Ja som z domu naucena, ze oslavujeme kazdy sviatok... Tak mi je to divne...
A pytat sa ho narovinu, ze preco moj sviatok odignoroval, mi pride po 4 mesiacoch nejako skoro...

TinaM

Nechcem tvrdit, ze kvoli tomu treba rozchod, lebo niekto si povie, ze je to len malickost. Ale uz len to, ze ta to trapi, ocividne to pre teba malickost nebude. Premysli si to a verim, ze sa rozhodnes spravne.

dadadaggg

O viere to nie je, veri len sam v sebe, nic ine:-)
presne, asi to nie je muz pre mna, ked ignoruje sviatky. Spoznavame sa a uz je tam vynorenych zopar otaznikov. Necham tomu este nejaky cas a budem sa musiet rozhodnut a ten sveter mu teda nekupim, len nieco male...

2bodka

urcite mu po 4-mesacnom vztahu nekupuj 90 eurovy sveter! a rozhodne, zeny nemaju co chlapom nosit sladkosti!
toto je presne ako moj ex, rozmaznany mamickou a este ja hlupana som v tom pokracovala... nakoniec som egoistu opustila, ked sa mi konecne otvorili oci..
ignoroval tvoje meniny? mohol ti aspon obycajnu cokoladku za pol eura kupit...
NIC, ziadny darcek a ako bolo spomenute, premysli si, ci o takeho chlapa naozaj stojis, ci si nezasluzis trosku viac...

ilinka

ved sa ho priamo spytaj, preco ti ani nezagratuloval na meniny. Napr. my s priatelom meniny vobec neriesime, mozno je tiez ten pripad.

wurva

niektori ludia sviatky ignoruju aj kvoli viere.. mozno je to ten pripad, mozno ma iny dovod... ktovie, treba to od neho zistit

wurva

mali by ste sa podla mna o tom najprv porozpravat.. ako to ma vo zvyku on.. a ak, urcite by som mu dala radsej nejaku malickost.. a nie sveter za 90e