Ľúbim svoje kučery!

Príspevok v téme: Ľúbim svoje kučery!
škoricová

Nerozumiem, prečo všade propagujú žehličky, šampóny a rôzne prostriedky na vyrovnanie vlasov.
Akoby rovné vlasy bol nejaký ideál.
A nepochopím slečny, čo majú krásne kučery, a žehlia ich dve hodiny, len aby boli \\\"rovnaké\\\" ako všetky ostatné :D
Podľa mňa prirodzené kučierky sú krásne, romantické, zároveň aj divoké, a hlavne desne sexi!

Kto súhlasí? :)

conflict

Ja som dnes videla babu, čo mala TRVALÚ. Vyzeralo to hrozne. Poznám aj kucerave dievčata, ktorým sa to vôbec nehodilo. Ale ako baba s rovnými vlasmi ich samozrejme chcem mať kučerave:) dobre že letia rovné, aspoň si ich nemusím žehlit :P Aj keď, aj tak by som to nerobila, hehe.

Aja02

No a? Ja som tiež so sebou spokojná a nemám potrebu zakladať o tom tému. :-D
Mám krásne dlhé hnedé ROVNÉ vlasy a som spokojná. Za kučery by som ich nemenila.

škoricová

:D môže mi byť jedno čo si o mne myslíte, nikto ma nepozná osobne :)
Som spokojná s tým aká som :)
A to veľa ľudí štve.
Dobrú noc

alibi

škoricova... zalozis temu na diskusiu a ked niekto nesuhlasi s tebou hned utocis :) tvaris sa extremne sebavedomo, ale niekde asi bude hacik.... :)

peta111

..ja napriklad mozem tvrdit, ze si zakomplexovana, ze rovne vlasy podvedome chces mat a preto si ako obranu zalozila tuto temu :DD mne sa kucerave nepacia napriklad a nezavidim :D ale hadat sa o tomto je smiesne tak ako cela tema...

deniki

No a to ťa nenapadlo, že si ich žehlia ? :-) Vždy patrili brčkavé vlasy im...

Nevideli ste aj film Cigánky alebo Cigánske srdce?