Imobilna partnerka

Príspevok v téme: Imobilna partnerka
ocelot425

idem k veci, zahladel som sa do dievcata na voziku, obdivujem ju, je to krasne dievca, sikovne s rozhladom, brali by ste v takomto pripade ohlad na to ze ten clovek je imobilny? mne je to v podstate jedno teraz beriem ju seberovne, ale okolie mi radi nech to neberiem na lahku vahu ak by to prerastlo do vazneho vztahu ci by som to ozaj vedel prekusnut potom, nemam ruzove okuliare a obaja sme vo veku ze uz by sme mohli byt pre seba ´finalny partneri´, zaujima ma vas nazor ci by ste takuto vec vobec riesili vdaka

2bodka

ocelot425,

skus byt najskor jej kamarat, travit s nou viac casu, spoznat ju blizsie. A ked si budes isty, ze je to zena pre teba chod do toho. Len to neurob tak, ze vhupnes do vztahu hned a potom za mesiac zistis, ze na to nemas... Drzim palce aby to vyslo :)

dadadaggg

ocelot425 skladam moj hlboky obdiv, ze nad tym vobec uvazujes. Vykasli sa na nazory inych a rozhodni sa podla seba a svojho srdca...

jahodka123

Ty si musíš uvedomiť, či jej dokážeš byť stále oporou. Aj keď napr. vie byť samostatná, nie všetko je bezbariérové. Aby ti rokmi proste nezačlo liezť na nervy, že musíš okolo nej skákať alebo niečo podobné. Lebo myslím, že keby si ju potom opustil, tak by ju to bolelo viac ako inú... Nebrala by som ohlad na to, čo si myslí okolie, aspon ja osobne nie, musíš si to dať hlavne dokopy ty v sebe. Ja to ako problém nevidím.

vinea

uupss :) Ty si ON :D Neviem prečo...asi z toho nicku usúdila, že si iné pohlavie ;) hehe...však mi to bolo hneď podozrivé :D

Magy

vinea, som pocteny, ze niekto rozmysla podobne, alebo rovnako ako ja. ;)
alebo sa mam haMbit, ze kradnem mys-lienky? :DDD

vinea

Magy....Ty si fakt múdra :) Už Ťa dnes čítam aale v 2-3 príspevkoch a väčšinou píšeš myšlienky a aj takým spôsobom, čo by sama rovnako myslela formulovala, takže vlastne ja už nemám ani čo dodať :)