Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cokolada rano, zdravsie ako na vecer

aysia

cokolada rano je tvoje najlepsie rozhodnutie asi pri tomto jedalnicku...lebo takymto jedlanickom si spomalis metabolizmus, ze onedlho len na milku pomyslis a budes mat o 1 cm v bokoch na viac.

miluška

ja som nasla na stranke alternamedica.sk text o cinskej medicine - teda je to taky link a tam som si mrkla organove hodiny. je tam napisane kedy sa ma jest sladke, kedy sa najlepsie stravi a clovek z toho nepriberie. je tam aj presne casove rozpatie a vysvetlene preco je to tak.

arman

radsej na vecer, ako na rano

a energiu z toho velmi mat nebudes, skor naopak.

Cukor sa prilis rychlo vstrebe, na par minut ta vybudi a potom sposobi ubytok energie. A z tuku bude mat telo energiu az o 24 hodin, za predpokladu, ze nieje stuzeny. Do toho este davka chemie a umelin, ktore potrapia pecen... Ked to zosumarizujem, viac energie na rano ti da pol litra vody, alebo jeden mesiacik mandarinky.

cokoxi

Od čokolády od 70% do 100% kakava sa ani nepreberá, roby dobrú náladu, je dobrá na srdce atď.
Večer jesť môže aj spôsobiť nedobrý spánok (obsah kofeínu)
Je dobrá 86% ale tiež záleží odkiaľ sa kupuje.
Ostatné čokolády majú mnoho margarinu s kakaom. Dobré na priberanie na váhe a škodí srdcu.

flegma

no az na to, ze spominana vec nema s cokoladou toho vela spolocneho...
ked uz, kup si kvalitnu horku vysokopercentnu (napr 75%)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cokolada rano, zdravsie ako na vecer - Fórum - ZDRAVIE.sk