Tablet vs netbook

Príspevok v téme: Tablet vs netbook
system

Chcem sa spytat co by ste kupili pre cloveka ktory sa absolutne nevyzna do techniky. Tablet alebo netbook ? Potrebujem to kupit pre otca. pracuje v zahranici a aby mohol s nami komunikovat cez skype potrebuje nejake zariadenie.

Ja si myslim ze ked dam 250 € za netbook 10" tak su to vyhodene peniaze pretoze na takom netbooku sa neda robit nic. neprehra to ani full HD filmy predpokladam, a neskuseny clovek to pokazi resp poklika blbosti skor nez na android zariadeni. Tablet ma jedno tlacitko ktore ak nebude vediet co dalej len ho stlaci a je na uvodnej obrazovke. Co odporucite ? Vyhody a nevyhody ?

Chcem sa preto spytat ci niekto kupil tablet pre cloveka ktory s tym nikdy nerobil ? ak jo tak bol spokojny ? dakujem za rady.

lost

tie jadra su podla mna len marketingovy trik :) tam su shity tak ci tak, i ked pre bezneho pouzivatela to staci.. (fyzicky tam nemozu nic moc viac ponuknut..)

len mi vadi ze kazdia meno realnym cistokrvnym tabletom :D to je ako keby si na cervenu fabiu namaloval logo ferrari, alebo nalepil :D a dal pistalku na vyfuk a hovoril ze "mam ferari" :D

tak neznasam tieto technicke pokroky cestou spat :D

ale k teme..

ale inac na tu otazku ti neviem odpovedat :D

jedine ze som dal mame moj notebook, ale zvykla si rychlo :P :)

netusim ako by sa zachovala pri tablete :)

tak good luck :)ale radsej kup android, ten je zadarmo, nie? :) windows 7 je drahy srot, ktory je na figu aj tak..

system

obrazok mi neukaze, a tak vsetko ma svoje pre a proti ;) ale tak vykon si myslim ze urcite lepsi. 4 jadra na CP pre tablet vs 2 jadra pre netbook + OS android papa ovela menej pamete ako windows 7 cize 1 Gb ram je tiez v prospech tabletu myslim. neviem no. Fakt by ma zaujimalo ci niekto nekupil antitalentu technickemu taku vecicku, nechcem zeby to oco od zlosti rozbil :D:D:D

lost

nj, myslel som si ze taky myslis :D
ja ze uz sa chystas na taketo nieco www.mydigitallife.info alebo podobne.. preto som nevedel o co presne ide :)

netusim teda, ale teda tie 200-300e tabletky, tie budu mat vykon asi ako netbook, ci uz vyssi?

za mojich cias, ked sa mi pacili tablety (ale tie normalne, velke, funkcne, nie stylove), tak stali cez 2000eur :(

ale technika ide dopredu :D

podla mna tablet je lepsi :) i ked.. na tom pisat bude otrasne tiez :)

system

google nexus 7 stoji tiez 250 € a myslim ze jeden z naj androidackych :) neni o com. a jo aj o tom rozpravam okrem ineho, a tiez skor tukne na ikonku prstom nez tam sermovat kurzorom mysi nie ?

lost

Aky tablet?
lebo tie normalne (seriozne) su zvacsa 10x drahsie ako ten netbook :)
neviem si predstavit dospele muzske prsty na netbooku ;)
s tym mam uz aj ja problem, na 9" :D proste to je otras.. fakt len nudzovka..