Pysky ohambia

Príspevok v téme: Pysky ohambia
maxalka

Ahojte, prosim Vas, pomozte mi, mam 18 rokov, a mam dost velke pysky ohambia, ako keby vytahane ci co.., a dost sa za to hambim, takze vas prosim o radu.. Chalani, nevadi vam ked to dievca ma? A baby, vy to mate tiez niektore..?? Lebo nie som spatna, aspon myslim, ale hambim sa mat pre tuto vec s niekym sex..

dontworry

baby ja mam tiez velikanske pysky a moj priatel ich zboznuje;-) hra sa s nimi, obzera.. raz som mu povedala ze si to dam odstranit tak sa somnou ani nerozpraval.. a tiez som sa bala ako na to prvykrat zareaguje.. nebojte baby je nas kopu co ich mame a chalani o tom vedia, nieje to pre nich nic nove!

velmi zufala

ahojky ludia, mam tiez tento problem...sex som so svojim priatelom este nemala ale bojim sa toho velmi ako to vezme. stale mi hovori aka som krasna a ze nejde o to ako vyzeram...su ovela vacsie ako velke pysky...nebolia vobec, ale mam obcas medzi malymi a velkymi taky povlak, aj ked hygienu dodrziavam dokonale...pouzivam specialnu kozmetiku...bojim sa ako to vezme on...myslite ze muzom na tom velmi zalezi? ze by mu to vadilo aj ked ma miluje? velmi sa koli tomu podcenujem...prosim poradte mi...

monikaaa

ahoj,myslim ze sa nemusis bat ze je to len vyrazka aj mne sa nekedy uz spravila,ale vzdy zmyzla.....takze nic vazne....samozrejme pokial ta to neako neboli alebo takkkk......

lunika

Ahojte!Ja mam taky problem,ze som si vcera vsimla na pysku,nieco ako ked sa robi pupak...prosim poradte mi ci to je moze byt nieco vazne alebo sa len ozaj robi pupak....prosim

maxalka

no to video predtym dost brutal take to nemam, trosku mense a nevyzera to az tak zle.. teda myslim.. hehe
ale pozrite si toto video, ako lutujem toho cloveka kto ma te pysky az taketo:

www.videotube.sk

cercil

pre mna je prirodzenie mojej partnerky proste uchvacujuco pritazlive.. nikdy ma nenapadlo riesit ci ma vacie to alebo hento.. neviem do akej miery to mas ty vacsie ale myslim ze pokial ta to netaha pri sekse je to ok..

paloooo

No zenskym to casto vadi to som si vsimol ale nechapem preco. Ved kazda je ina. Mne skor vadi to ze to dievca sa nad tym vobec zamysla a potom to ani v sexe nie je to co by ocakavala. Neciti sa sebavedoma a vsetko sa tym len komplikuje. Zahodte komplexy ved my sme tiez kazdy iny...a kolkym z nas to vadi???

monikaaa

jeeej vy mate teda problemy...male velke to je jedno.ja male nemam a co som mala doteraz asi 6chlapov vsetkym sa to pacilo.im je to aj jedno.verte ked uz tak sa zaoberaju skor tim ci mate velke alebo male prsia nez pysky.na prsia sa divaju castejsie.a plastika?nehrozi