V čom vidíte zmysel života?

milli11

Ja som volakedy videla zmysle zivota v tom, ze budem mat dobreho muza, s nim rodinu a pokojny rodinny zivot. Vlastne aj teraz, v kutiku duse, v tom vidim zmysel zivota.

Ale je to (aspon pre mna) velmi tazke dosiahnut. :(

Preto si myslim, ze lahsie je zachranit svet. :D A preto som zmenila svoj zmysel zivota.

Meretseger

Možno je zmyslom života splniť si svoje sny... Aké máte sny, po ktorých splnení môžete pokojne umrieť? :D U mňa je to napísanie knihy, čo znamená, že pár románov už niekoľko rokov odkladám, aby som po ich vydaní nemusela fakt umrieť :D:D

shy

Pozri sa do zrkadla...

Možno, že zmyslom si ty, ja, on, ona, oni, my všetci, lebo človek si ani neuvedomuje, že aj strašne malými skutkami, činmi ovplivňuje také veci, čo môžu ovplivniť napr. aj celé ľudstvo...

Si len predstav, že niekomu vnukneš čo i len myšlienku a ten druhý tú myšlienku rozvinie a možno to povie ďalšiemu a ten zas ďalšiemu a ďalej sa to rozvíja a rozvíja až to môže narásť do neskutočných rozmerov...

A to bola na začiatku len malá "bezvýznamná" myšlienka (a keby jej nebolo tak by napr. nikdy neexistoval facebook) :D

A teraz si napr. predstav ako si mohla niekoho ovplivniť touto otázkou :)

trojka333

zmysel života??? v hľadaní strateného a usilí spoznať nespoznané:o)))

lost......posielaš kvety? aj mne pošleš?:o))