Proactive solution strata penazi?

devilana

Kocky, z USA som si doniesla dve kompletne nove sady Proactive solution, jednu by som chcela predat. Je to nenormalny zazrak. S akne som bojovala asi 3 roky, kolko penazi som do toho vrazila ani nevravim, az kym som v usa nevidela reklamu a neobjednala si to.ak by ste mali zaujem kontaktujte ma na lentomkova@gmail.com.

Edita

Mam tri výrobky z tejto kozmetiky. presnejsie aplikatory rovno na vyrazku (zapalene miesto)presny nazov Advanced Blemish Treatment, z vlastnej skusenosti mozem povedat ze je to velmi uccinne a mne to mopohlo. Doniesla som si to z ameriky toto leto a kedze sa mi plet vyliecila, mozem to kludne predat tak ak by mal niekto zaujem moj email Edushi_Q@azet.sk

Kristina0929

Ahojte, ja Proactive pouzivam uz asi 5 rokov a som maximalne spokojna. Myslim ze som nemala akne, ale mala som velmi zlu mastnu a problematicku plet, teraz mam plet ako babatko :) Myslim ze sa to aj pise na obale, ale prve tri emsiace sa plet zhorsi a az potom zlepsi ale podla mna to stoji za to. Vraj je to aj dost agresivne, takze urcite nie na precitlivelu plet(obsahuje peroxyd!)koli comu som ho skusila zemnit za inu kozmetiku ale vzdy sa mi zhorsila plet pri akejkolvek zmene, takze mozno zavislost nanom je dalsie minus.

bibba

co ja viem. mne to nejak nepomohlo. najviac pomaha zmena zivotospravy. spoliehat sa na nejake pripravky je hlupe. to som zistila uz davno...

chona

Nie je pravda, ze v SR predavaju iny typ Proactive Solution. Vsetko je vyrabane v USA, ten isty, co si objednate z topshopu, je aj v Amerike. Len je to drahsie. V amerike to stoji 23 dolarov, tuto 60€. Ja som si to teraz objednala, pouzivam to zatial iba tyzden, ale pomaha mi, naozaj. Nemam tazku formu akne, ale, dovolim si tvrdit, ze zmena k lepsiemu bola vidiet uz po druhej noci. Fakt, kto si uz nevie rady so svojou pletov, nech vyskusa. Mne napr. ani kozna doktorka nepomohla. Len na mne stale experimentovala a dokopy som nechala za vsetky masticky a vodicky a co ja viem co ovela viac penazi, takze hovorim si, uz vyskusam aj toto. A zatial sa mi oplatilo. Uvidime, co bude neskor. Vsetkym drzim palce, majte sa

ivulienka.01

Ahoj , tak ja uz takmer 3 roky pouzivam Proactive . Nakolko byvam v zahranici a tu nic lepsie na mastnu plet nemaju ... ale zial ziadna zmena sa na mne neprejavila . Ked som na slovensku , tak pouzivam kozmetiku od Avonu / Clearskin/ , ta na moju pokozku sadne viac.
Brala som aj hormonalnu antikoncepciu a to rok , akne som vtedy skoro vobec nemala , ked som HA vysadila , tak sa mi opat zacalo tvorit .
Teraz skusam liecbu s antibiotikami na akne , nazov Curacne . A mozem povedat ze plet mam po nich nadhernu , vzdy max. 2 az 3 vyrazky a to som ich mala pradtym hadam aj 100.

simuska

Ahojte ja sa volam Sima a mam tiez otazku co sa tyka proactive solution ja neviem velmi by som to chcela pouzivat ale niesom si ista ci zaberie.Je to vela penazi ale sa vas chcem spytat.Ja nemam take hrozne akne len nejake vyrazky ale som velmi bleda a nemozem sa ich nijako zbavit tak mozno toto mi pomoze ale prosim povedzte mi je to naozaj ucinne? A vratia mi peniaze? Ako vam to pomohlo.Prosim poradte mi :D Inac mam 17 a tohto roku mam stuzkovu a potrebujem mat cistu plet.

jablcko

ja mam v usa kamaratku ktora proactive pouziva uz vyse roka a je spokojna...kupila si to po tom co jej vzdialena rodina na jednej navsteve povedala - chudatko ty mas kiahne- no a nehovorim ze ma plet ako babatko ale jednoznacne jej to pomohlo a neda na to dopustit, osobnu skusenot nemam takze za seba povedat neviem