Slovenské playmate na súkromných VŠ Práva?

flegma

Maoam - a potom ze nie je raj na zemi :D - niektorym sa zadarilo... len ja by sa s tym nechvalila, aby mi nezavideli :DDD

Maoam

flegma, jj, same drahe auta, parkovacie plochy pri nakupnych centrach zufalo plne, ktorykolvek den v tyzdni a hodinu tam ides ;-), zahranicne drahe dovolenky hocikedy aj 3x v roku a pod. :DD, no nic

flegma, ale si predstav, 20r., dozivotna renta 1200e/mes. a mozes naplno este poberat plat :DD, no nezilo by sa ti super? :DDD

Maoam

flegma, je to fakt zaujimave, samy dochodca, invalidni dochodca, student, mamicky na materskej, horda nezamestnanych, Romovia, KTO odvadza na vsetky tie dochodky, prispevky, davky???? nechapem! tak malicka krajina, vsak u vas skutocne pracuje snad nejakych 20% obyvatelstva ak vobec

sweater*

nechapem co ta natom tak tankuje, to ze je playmate neznamena ze je sprosta, a neviem ci si si este nevsimla nase skolstvo stoji asi za tolko ako ked na ulici odtlacis poklop od kanalu a nazres co tam plava, tak presne asi za tolko

flegma

Maoam - a tak by to malo byt, tak bud rob, alebo sed doma a poberaj ID (myslim plny, nie tie ciastocne)... ale toto? fakt vrchol... keby mne chodilo mesacne na ucet len tak 510 eur ci kolko, tak sa usmievam ako slniecko a nemam ziadne depresie :D
to bude zaujimave, ako to bude o par rokov, ked porodnost klesa, pribuda ludi na ID a klesa pocet pracujucich... v kremncici budu musiet robit na 5 smien, aby stihali razit eurace :D

Maoam

flegma, u vas je toho viac, ako napr. moznost neobmedzene pracovat popri plnom ID (pre mna je plny invalid niekto, kto nie je schopny pracovat na plny uväzok, proste sa to logicky vylucuje a tak je to napr. tu v DE, ze plni invalidi smu mat privyrobenie v malej sume a nic viac, inak stracaju ID), cize u vas mnohi ludia maju ID + plny plat, ak maju dobru pracu kde dobre zarobia, mozu na SVK zit ako King :D

alebo subezne poberanie veci ako ID + PN, to je tu tiez nemozne, tak bud mas PN alebo ID :D

flegma

Maoam - a mozno vietor fukal priamo z SP, ved ja vediet o takej diere a robim tam, tiez to bonznem :D len by ma zaujimalo, co za debila schvalilo taky postup...to vidno, ze tu o tom rozhoduju ludia, co tomu prd rozumeju