Menzes a piercing do pupika

Príspevok v téme: Menzes a piercing do pupika
adrika126

Minulý rk k 14-tim anrodkám som si chcela dať piercing do bruška, ale mama mi to zakázala, lebo sm vraj ešte nedostala menzes. No tento rok na 15-tku mi to už dovolila, ale teraz mám zase obavy ja, pretože EŠTE som to nedostala, a to mám o mesiac a nejaké drobné 15..! ale nič to lebo mama dostala v 17-tich a vraj sa to ôdedí" .. ale prosím vás, môže mi ten pierc. nejako ublížiť? myslím že mať vplyv na hrmóny alebo niečo, že menzes už vôbec nedostanem?

okina

vies co ja mam piercing od 16 a mam 27 mam krasne dve deti a mam ho doteraz a som uplne v pohode a piercing tiez nemas sa coho bat hlavne si to daj spravit pri odbornikovy nie pri amaterovy lepsie je si priplatit ale moze sa ti stat aj to ze ti ho telo neprime kamoske po tyzdni jednoducho odpadol ale nemusi sa to stat tebe ale je to pekne

adrika126

ch, veelmi vám dakujem za tie najlepšie rady aké som kedy dostala...
pre ffbdf : vieš, no ja som si raz len tak povedala, že ho chcem a hotovo..§ bože, je to záležitosť najmenej 2 rokov odkedy o tm vážne uvažujem!

Mrska Silvuska

...vies, kolko veci sa paci mne? vela. a ak nieco chcem, najprv si pozistujem. a pouzivam pri tom rozum....