Ako ziskat co najskor energiu po chorobe

Príspevok v téme: Ako ziskat co najskor energiu po chorobe
Lulu2011

som nieco vyse táždna po chorobe, resp. po jej zaciatku, chorobu som zvladla bez atb, horucku som mala len jeden den, dalsie dni dotahovanie choroby, zrejme zapal dutin, ale nevladzem, slabost v rukach, priserna unava, vsetko ma hned vycerpa, momentalne mam dni, kedy musim zamakat a nemozes si dovoliet byt slaba, co s tým? ako sa da dat rýchlo dokopy po chorobe? vitamin C a este? co vam pomaha najviac? :) RNG? :)

Maoam

Lulu, naco, ked aj tak je jasne, ze si z toho nic nevezmes.

Rad mas dost, aj minule v inej teme. Vo viacerych otazkach, od obliciek cez ID. X-krat som ti pisala, chod k nefrologovi, zacni riadne jest, daco rob.

Ale jedine, co teba trapi je, ze mas 60kg a chces schudnut, ak si pamätam dobre, mas nieco cez 170cm, neviem presne kolko.

Lulu, ty nemas rozum a skoncis zdravotne este horsie.

Lulu2011

Maoam - tak to rozpis lebo 3 chody na jeden krat no neviem...to potommusi byt v menej KJ ked nepriberas z toho...

Maoam

Lulu, ja mam 165cm a 55kg. Ja jem 6-7x denne a velmi vyzivne. Od ranajok cez desiatu, obed, olovrant po dve vecere. Porcie aj dve-tri na jeden chod. (plny velky tanier) Kazdy den jem aj polievky. Zvlast preto, ze som nefrologicky pacient, velmi dbam na to aby som mala dostatocny prisun zivin aj kalorii, lebo telo ktore s niecim bojuje potrebuje viac vyzivy aj energie.

Ale proste ty chces byt chuda, ides chudnut, si chora a nejes. Dlhodobo nejes poriadne. A skoro odpadavas.
A to tiahnes na 30tku. Kde mas rozum?

Lulu2011

Maoam - ale ved sama mas nieco cez 50 kg...ja nevravim, ze idem teraz hladovat, ja sa chcem dat dokopy po chorobe, lebo ma ubila, to je prvorade

Maoam

ale potom sa nechod stazovat, ze nevladzes, nemas energiu a potrebujes 12 hodin spanku

tebe sa to vypomsti, casom uvidis sama, ale tak si dospela

Lulu2011

Maoam - ja si myslim, ze to je bezny jedalnicek, ked vidim ako niektore baby nejedia vobec, mam dost cez 60 kg, vychudnuta nie som :)) chcem schudnut