Čo to má znamenať?

Príspevok v téme: Čo to má znamenať?
čajočka

Bola som dobrá kamarátka s mojím kolegom, vravím bola, lebo neviem čo sa stalo, ale potom čo som odmietla jeho pozvanie na polročný prac. pobyt v zahraničí sa zmenil. Vyhýba sa mi, ak sa aj rozprávame, komunikuje so mnou máločo a je dosť odmeraný a má rôzne narážky na moju osobu ako napr.no s akým si bola, čo ste spolu robili a podobné nechutné reči. Nechápem, veď ja mám k nemu stále rovnaký vzťah, tak neviem ale po tom pol roku sa dosť zmenil k horšiemu. Čo si o tom myslíte, prečo je taký?

čajočka

A čo mám teraz akože robiť, mám to prehrýzť, kým sa neukľudní, ak to berie tak ako ste tu písali, či čo?

doubledog

ziadna muzova dobra kamaratka neexistuje.
to je len medzikrok k tomu, aby muz skusil nieco viac.
no a jemu to nevyslo, odmietla si ho, tak je sklamany.

čajočka

Prečo: normálna som, odmietla som z rodinných dôvodov!
doubledog: ako myslíš zle ma odhadol, veď sa poznáme takmer 2 roky.

prečo ?

Si normalna? Prečo si s nim odmietla odisť do zahraničia, šak on možno nechcel nič viac len chcel aby si tam bola s nim ked ste taky dobry kamoši. Toho pol roka by si mu asi chybala, to je dlhy čas, no ne? A ak by aj chcel niečo s tebou mať čo je na tom zle veď kolko kamaratstiev sa skončilo manželstvom. Ked tak spolu dobre vychadzate čomu sa braniš? Ešte je aj vo vyššom prac. postaveni, bože čajočka ja na tvojom mieste vôbec nevaham. O čo si len prišla, fakt nechapem ťa. A keby chcel len sex tak to ta nemusí tahať do zahraničia. Teraz maš starosti,tak ti treba!!!

timo

No čo ty chceš dievča ked si mu nevyhovela ako chcel tak čo čakaš. To by som sa ani ja s tebou nebavil ale maš ešte možnosť to zmeniť skús ho niekam pozvať a potom...

No a tak sa to vráti do starých koľaľi len treba chcieť:))))

čajočka

Porozprávať sa, no to bude problém, kedže jemu sa už rozprávať nechce a ešte je na vyššom postavení v práci ako ja a mám pocit, že mi to začal dávať dosť najavo, kto tu má navrh.

Maoam

to je od neho trapne, ak ti robi v robote problemy a msti sa ti za to

pohovor si s nim a nedaj sa, nesmies sa stiahnut ani robit co si on zmysli, musis sa mu postavit