Gainer - protein, zápach z úst

Príspevok v téme: Gainer - protein, zápach z úst
Lukas107

Dobrý den, chtěl bych se zeptat když užívám tento přípravek

-Odkaz odstránený-

a mám problém se zápach z úst, nikdy předtím cca 1,5 roku to bylo naprosto v pohodě ale od té doby co toto používám mě přítelkyně upozornila na zápach z úst, zhruba každé dvě hodiny si musím čistit zuby. Je to normální nebo bych měl vyhledat pomoc třeba u doktora? Nebo bych měl používat něco z lékárný? Děkuji za odpovědi a omlouvám se za trochu trapnou otázku ;)

PS: tady je podrobné složení, mám čokoládovou příchuť

sacharidy-gainery.heureka.cz

katka321

ja berem ryzovy Plantforce Synergy Protein a nemam s tym problem, je bez lepku a laktozy, maju ho na vitarian. sk

Restalon

Taky mám teď ten samí problém po kreatinu kreatin.heureka.cz a proteinu www.fitness.cz hold někomu to nesedne, takže musím teď makat bez toho, pak zkusím snížit dávkování a uvidím, ale přitom jsem si dával jen ve cvičící dny a to ne ve všechny a ještě k tomu 3 tablety kreatinu. Měl jsem zvýšený Bilirubin celkový na 21.8> umol/l a Ref. interval je 3.4- 17.1

RNG

Bielkoviny/proteiny vyzaduju extra kyseliny a proteolyticke enzymy. Inac sa v zaludku a dokonca aj v ustach kazia.
Na usta su dobre ustrne probiotika, ktore odstrania zdroje mikrobov v ustach produkujuce zapachy. Zaroven ochranuju zuby a zvysuju imunitu v hrdle,prieduskach priadne aj nose a usiach. Aspon to tvrdia vyrobcovia tychto, neviem nakolko sa da na to spolahnut.
Ja osobne pouzivam ustne probiotika/oral probiotics a tak nemusim pouzivat kadejake cukrove a mentolove pastilky na "dobry dych"

HRQ

Cus, uz to asi neni aktualni,ale mel jsem nedavno podobny problem. Delal mi to kreatin s proteinem. Rozhodilo mi to zazivani > smrad z pusy. Pomaha skrabka na jazyk, chce to seskrabnout povlak az z korene. Jinak vysadit na nejaky cas kreatin a neprehanet to s davkovanim. Na zazavani je dobry pravidelny prijem vody s citronem. Mne to pomohlo.