Výživa kĺbov... čo by ste odporúčali??

Príspevok v téme: Výživa kĺbov... čo by ste odporúčali??
žralok210

Mám dlhšiu dobu problémy z kĺbmi, stačí, keď prejdem určitú vzdialenosť na bycikli, a hneď sa ozvú kolená. K tomu mám koxartrozu prvého stupňa, vek 20 rokov. Chcel som si kúpiť žraločiu chrupvaku, ale neviem, či to mám vlastne nejakí význam. Čo by ste mi mohli odporučiť? Na cene nezáleží.

michael456

za seba ti poradim amitamin® arthro360, velky obsach omega 3 a ine , ja ho kupujem v nemecku, na sk som ho nasiel iba v jednom shope vitarian.sk

erinka1

najlepsi pre mna na vyzivu klbov je priessnitz klbova vyziva, uzivala som ju ja aj brat a obaja si ju chvalime, skutocne pomaha

maja1223

doplnit do stravy nieje take lahke, ja som sa snazila mat prijem vitaminov a pod ale i tak na niektore veci proste treba siahnut na silnejsiu pomoc. gelactiv je na klby urcite spravna volba, skusala som aj ine ale jednak som musela jest mnoho tabletiek a ucinky ani neboli tak jasne. bolesti klbov len tak neustupia, ja som kvoli tomu prestala nachvlu sportovat aby si oddychli ale ak som zase zacala tak bolo vsetko spat,

Dominika Sulekova

Určite to skús predsa len za vyskúšanie nič nedáš a zdravie máme všetci len jedno. Ja som po divokom štarte s posilovaním musela siahnúť po doplnku gelactiv lebo želatínu nejak nemusím a ani huspeninu tá ma zdúva. Ten gelactiv zmiernil bolesť asi do dvoch mesiacov a teraz už zas cvičím v pohodke