Bezvysledne hladanie prace ma ubija....

Príspevok v téme: Bezvysledne hladanie prace ma ubija....
Praca8

Ahojte, uz neviem ako dalej. Vsetko sa zdrazuje, treba platit ucty, potraviny a benzin sa zakazdym zdrazuje, najom ide zakazdym hore, a roboty nikde. Ako do hajzlu mame my obycajni ludia vyzit a nezit kazdodenne v napati a depresiach a zufalstve, ci budeme mat zajtra na chlieb a ci nie? A ti hajzli v parlamente si sedia na svojich zadkoch a uzivaju si miliony z nasich dani... Co to je za spravodlivost, ze sa musime tak kazdodenne trapit a netesit sa zo zivota? Normalny vzdelany(ale aj nevzdelany) clovek, ktory chce robit, proste nemoze, lebo nema kde... stat sa o to nestara... pozeraju len na svoje rite. Potom sa cuduju, ze vzrasta kriminalita, ved bodaj by nie, ved ako maju ludia uzivit svoje deti? Hlupaci tam hore. Od nas beru dane a davaju ich ciganom, aby mali spokojny zivot a na nas nemyslia, hlavne ze sa vyvazaju na bavorakoch. Chce sa mi z toho systemu na svete vracat. Chcem obycajnu pracu a nemozem ju najst a som povinna kazdodenne trpiet proti vlastnej voli. Bude vobec niekedy lepsie?

nezamy

Netvrdim ze si vymyslate rozpravky! Ale budete asi z tych co tam sli davnejsie. A neviete ako to funguje teraz! Ja zas poznam mnoho takych co tam v priebehu poslednych rokoch isli, a hladali pracu sami, aj po znamych co tam kto mal, a nic!
A tak isto ja! A co bolo, tak za tolko, ze to pokrylo ubytovanie, cestovanie do prce a nieco este ostalo na ake-take pezitie!
Teraz to nie je tak jednoduche ako asi pred 6 rokmi, mozno skor! Nezamestnanost je vsade a pred krizou sa neda schovat nikde! Ta vsade dorazi, libru mas teraz skoro za euro! Kym davnejsie to bolo 50 korun,, a este tam aj lepsie platili. Netvrdim ze tam ti co odisli ziju zle! Len pripominam, ze pre novych tam jaksi miesta neni! Pritom Slovaci su len male percento pristahovlcov emigrujucich do Anglie!
A ked sme pri tom ze niekto by sa nevratil, vsak v poriadku! Len ja zas poznam mnohych co sa po okoch vratili a radi! Lebo ked tam prisli, zarbali priemerne 15 libier na hodinu, a libra bola 40-50 korun. Teraz za hodinu platia min. mdu 6 libier, a je to skoro ako 6 euro! A clovek je rad ze najde parcu za aspon tolko!!
Ta krajina nikoho s otvorenou narucou necaka!

Lulu2011

inak ani ja si neviem najst pracu, kedysi na kazdy inzerat, co som odpisala mi volali aj vzali, teraz posielam zivotopisy a nikto sa ani neozve...vobec neviem, co robit, velmi ma to ubija, zabit sa nemozem, mam male dieta

Lulu2011

moje dve kamaratky odisli do Anglicka, lebo tu živorili a nemali uz co ani jest, obe su dnes stastne, maju penazi az az a v zivote by sa uz nevratili sem

Sejla

nezamy a to si odkial nabral, že ja mám nejakú škodu? A vôbec neviem o čom točíš, podľa všetkého ťa podviedla nejaká agentúra, tak nebuď srab a napíš jej meno. Ja som reagovala na tvoj príspevok, ktorý napádal samotné Anglicko, nie agentúru. Tak si rozmysli, čo chceš vlastne povedať z tvojich veľmi bohatých skúseností, keď už si tu už jediný, ktorý nič nevykresluje v inom svetle a jediný objektívny, zatialčo my ostatní si tu vymýšľame rozprávky.

nezamy

Skodoradost! No to urcite! Jasne! Si myslis ze ked ti niekto napise nieco proti srsti, tak sa hned tesi ze mas skodu? Omyl! Ja som len chcel aby sa ludia na odchod pozerali aj z druhej stranky, nie len to co im tu niekto kto tam isiel pred par rokmi, pekne vymaluje, nasadi ruzove okuliare, a ide sa! Dnes uz to tak nefunguje! A agentra ta dnes nema problem odjebat kamkolvek do sveta, zinkasovat cash a nechat ta tm v stychu!
Asi taka skodoradost! Si ty myslis, ze to co sa deje mi je obzvlast prijemne? Tak to teda nie!!!

nezamy

No vidim ze niekto tu pekne vykresluje Anglicko...len chodte do tej super krajiny preplnenej poliakmi, rumunmi, srbmi a co ja viem akou havedou hladat robotu...vela stastia, a zobrte si fakt hodne penazi, lebo ked bude sa treba rychlo vratit tak lacne to nebude.

Marsmeloun

viete prečo je tu tak zle ??? lebo slovenské ovce ( občania ) sa nevedia vzbúriť .... vláda nás drží v strachu ( hypetékami , štátnou správou , nízkymi mzdami , nezamestnanosťou ...) no pojde taký človek protestovať ktorý ma rodinu a hrozí mu kvokli účasti na proste vyhodenie z práce ??? chce to vzbúrenie sa .... ale museli by sme sa spojiť ... generálny štrajk .. nie tie protestíky raz ucitelov raz lekárov .... a protesty na kroré príde 200 ludí .... nepochopím to .. či týchto ludí treba naozaj tak vybičovať že nebudu mať co do huby a bude im už uplne jedno čo s nimi bude a vtedy vídu do ulíc .... bohužial vtedy už bude neskoro ....či sa má naozaj este tolko ludí dobre ???? ved je to už neunosné .. tie almužny ako vyplaty , drahé ceny , drahý benzín ..... prosím vás PREBUDTE SA ....ide o našu lepšiu buducnosť .....

Sejla

hehe neviem ako sa ničia agentúry, ešte nikdy som nemala tú česť s podvodníkmi:) Ale nemôže to byť ťažké, ak má človek dôkazy. Ja mám skúsenosť s jednou - išla som s nimi robiť do Grécka, ale neviem, či dohadzujú aj do uk: www.personnel.sk Hneď na letisku ma čakal nejaký kanaďan, autom zavieol do hotela, kde som robila už hneď v deň príletu :D Platila som u nich okolo 200 eur, letenku som platila sama. Pred odchodom som si o nich niečo vygooglila, internetové fóra, skúsenosti ľudí a prečítala túto stránku a overila si, či sú v zozname www.upsvar.sk
Zastupitelské úrady v uk sú len v hlavných mestách, okrem ambasády v londýne, sú konzuly v cardiffe, edinburgu a belfaste, takže sa môžeš tomu otrasnému, špinavému londýnu vyhnúť, pche, veď to tu nie je také zléé ako sa hovorí, určite lepšie ako BA! No a teda veľa šťastia....

pan d.

Ha, ha, ha, vsak my sme pomaly ako Ukraina. Co ja mam skusenosti, tak ludia su na tom velmi zle. Katastrofa, katastrofa.