Ide mu iba o jedno?

Príspevok v téme: Ide mu iba o jedno?
lulu000

mam noveho chalana. sme spolu asi len tyzden. problem je v tom ze stale hovori o sexe. dalo by sa povedat ze o nicom inom ani nehovorime. mam rada sex aj ked sa ma chlap dotyka a dala som mu to aj najavo ale mam pocit ze mu ide iba o jedno aj ked ma do toho netlaci ale nemam z toho proste dobry pocit. ja si predstavujem vztah o tom ze sa ludia spoznavaju a vedia co ma kto rad a to nie len zo sexualnej stranky. aj do buducna ked nieco planuje tak sa to tyka sexu. co si o tom myslite? ide mu iba o jedno? dakujem za vas nazor.

Lulu2011

zavisi od toho kolko mate rokov, dospeli vacsinou so sexom uz mesiace, ci rok necakaju, aj ked neustale omielanie o o tom istom, pri com o nicom inom nerozprava (ved je tolko veci, co si este o sebe mate povedat) je divne, to ti moze liezt na nervy, ale kedze nevidime tu taky vsak priblizny den, tak neviem, ci to s tebou mysli vazne

sexicek

normalny chlap potrebuje v prvom rade sex a potom, ked je spokojny, stara sa aj o to dalsie
takze, necuduj sa mu a uspokojuj ho, potom sa dostavi aj na to dalsie Tvoje uspokojovanie

slnecnica

Oceňujem, že je aspoň úprimný;-) ale príliš nadržaný;-) povedz mu, že chceš sex až po svadbe-sleduj reakciu;-)
A teraz vážne, ty si ho určite namotala na to, ako to máš rada, tak sa nečuduj, že ma úchylné reči, chlap rozmýšľa trochu nižším orgánom. A aký si je istý, že budeš mať rada aj sex s ním;-)
Takže ho trocha brzdi a narovinu mu povedz to, čo si napísala sem. Hlavne nebuď jeho ďalšou čiarkou

babetta

lulu,
kolko mate obaja rokov ? Robite alebo skola? Byvate u rodicov alebo internat?

Ak ste spolu nespali, ako vie, ze mas rada sex?

Myslim, ze ta manevruje do postele, cim skor. Rozmysli si, komu dovolis, aby sa taintimne dotykal, mas svoju cenu.