Praca v cisto zenskom kolektive

Príspevok v téme: Praca v cisto zenskom kolektive
Laurina22

Ahojte.Zmenila som pracu a pracujem v cisto zenskom kolektive.Som tam len druhy den ale citim,ze som nezapadla.Z dovodu:osoby v kancelarii su same zeny a vsetky su rozhadane,neustale na seba za chrbtom nadavaju.Nie som na to zvyknuta,dokonca dnes som mala uz aj ja potycku s mojou sefkou ked ma konatel urcil na riesenie ineho problemu a ona si to vysvetlila po svojom a prestala so mnou komunikovat...

Ako sa vam pracuje v zenskom kolektive?Som sama s takym problemom?

Maoam

Lulu, tak väcsina je prilis orientovana na vizaz, zeny sa vseobecne prilis orientuju na vzhlade ako svojom, tak aj ich sokyn :D.

lost

Inac paci sa mi ako Laurina rychlo nasla novu pracu :)
Ona sa nezda, ale ona to fakt vie :D
Este vyladit tuto malu chybicku krasy, nech ju nestvu klebety a to bude Žena :)))

RNG

Nuz ked zacne prevladat v kolektive individualizmus a sutazivost miesto spoluprace, a to aj v osobnom sukromnom zivote, tak je casto reakcia jednotlivcom, ked sa nevedia nad druhych vysvihnut, tak ich aspon potlacit pod svoju uroven intrigami a ohovaranim.

Maoam

ja som v mojich prispevkoch mala na mysli aj ine atributy, okrem tych fyzickych, takisto schopnosti, ty si to vsetko presunula akurat na vizaz

TanteTekla

nemyslim, ze je to len o vychove. "biele zeny" maju akysi vrodeny komplex, pocit menejcennosti. maju to uz v dna.

kazda z vas/nas uz isto sla po ulici, videla krasnu zenu oproti sebe a spustila v hlave "porovnavaci" program: ona ma krajsie nohy, ja mam lepsie vlasy...atd. a kto tvrdi, ze nie, ma bud slabu pamät, alebo nema gule si to priznat (pricom tu nikto netvrdi, ze ide o "zlu" vec. akurat to vela zien tak vnima).

videli ste uz hispanku, cernosku, alebo hoci aj ciganku s nizkym sebavedomim?! ja teda nie. a povacsine je to presne to, co im zavidime. vedia sa "nosit", aj so svojimi chybami. my sa za ne vieme akurat len do*ebavat. ci uz navzajom, alebo same, to je fuk. tudy cesta nevede, na to "sme" (biele zeny) mali starocia, aby sme to zistili. a furt nic. smutne.