Praca v cisto zenskom kolektive

Príspevok v téme: Praca v cisto zenskom kolektive
Laurina22

Ahojte.Zmenila som pracu a pracujem v cisto zenskom kolektive.Som tam len druhy den ale citim,ze som nezapadla.Z dovodu:osoby v kancelarii su same zeny a vsetky su rozhadane,neustale na seba za chrbtom nadavaju.Nie som na to zvyknuta,dokonca dnes som mala uz aj ja potycku s mojou sefkou ked ma konatel urcil na riesenie ineho problemu a ona si to vysvetlila po svojom a prestala so mnou komunikovat...

Ako sa vam pracuje v zenskom kolektive?Som sama s takym problemom?

Lulu2011

Maoam - presne vyclenovanie a izolacia obete a ked si tam clovek uvedomi casto trpia aj oni, kedze sa nevedeia konkurencii vyrovnat a toto ich ponizenie ich vedie k týmto zakernym cinom

Maoam

minule tu pisala jedna baba, ze kedze je inteligentna, pekna, mlada, priatelska, nic ine na nu ine zeny v kolektive nenasli, ostalo teda uz iba ohovaranie v zmysle, ze je 'stetka' a ze je na prachy :DDDDDDDDDD

Maoam

prave preto, ze baby su vychovavane tak, ze sa medzi sebou fyzicke nebiju, ked su konflikty (na rozdiel od chlapcov, ked vyrastaju, kde je nakladacka bezna), naucia sa prejavovat agresiu a utocit inak, väcsinou teda psychicka tyrania, psychicke a zakerne utoky poza chrbat, mobbing, vyclenovanie-izolacia obete a pod.

Maoam

najlepsie je ked si v zenskom kolektive a aj sefka je zena a ty si mlada, pekna a novacik :DDDDDDa nedajboze este dobra v odbore, :DDD to ta znicia :DD
Lulu, kde si bola v zahranici?

Lulu2011

och najhorsie co moze byt, ale zase ani uplne nie cisty kolektiv nezarucuje nie ohovaranie, javacsi problem vsak zena ma ak je pekna, to mozes mat aj medailu za dobrotu aj tak bude za pi.u, ja som si uzila sikanovanie daleko od rodiny v zahranici a ulavilo sa mi, az ked agresorka zmenila miesto prace, zavidela mi, ohovaral ma kade mohla a ostatne zeny proti mne burila, vela krat som plakala do vankusa doslova

2bodka

:)) no mne sa podarilo raz natrafit (na zachode svojho vtedajsieho priatela) na nemenovany zensky casopis, ktory odoberala jeho segra :D a veru na pobavenie... najprv test, ci je to ten pravy pre vas :) potom 10 rad ako zarucene zbalit muza, potom 20 tipov, co ma mat spravna zena vo svojej kabelke, potom niekolko rad od odbornych znalcov na problemy vo vztahoch a nakoniec horuce info zo sveta showbiznisu :D velmi poucne a IQ zvysujuce citanie :D lenze ono sa to fakt predava! :)

TanteTekla

heh, husi mam najradsej na tanieri.. dobre prepecene, malinko osolene.

smutne je, ze aj tie, kt. tvrdosijne vyhlasuju, ze ony nic take nerobia, robia. akurat sa este nenasiel nikto, kto by sa im to odvazil splechnut do tvare.

p.s.: zeny vacsinou citaju privela zenskych magazinov. a tam teda vela tem na rozoberanie - okrem ohovarania a inych xujovin nie je. a zeny musia furt nieco rozoberat, inak im vybuchne hlava, alebo upadnu do hlbokych depresii.