Reinkarnacia, my vsetci mame za sebou minule zivoty.

Príspevok v téme: Reinkarnacia, my vsetci mame za sebou minule zivoty.
Aisha5

Prace som videla skutocny pribeh o dvojrocnom chlapcovi, ktory tvrdil, ze bol pilot v druhej svetovej vojne. Toto sa stalo teraz v roku 2007 a chlapcek je uplne normalny a inteligentny... Ked mal chlapec dva roky, tak zacal mavat hrozne nocne mory a krical kazdu noc ako o zivot. Bol skruteny do polohy, lezal na chrbte a kyval rukami a nohami tak, akokeby bol niekde zatvoreny a nemohol vyjst. Po troch mesiacoch raz v noci, ked sa vsetci zobudili na krik, tak im sam od seba povedal, ze je zatvoreny v horiacom lietadle a nemoze vyjst. Nato sa otec opytal, ze kde sa to deje a chlapec nato, ze v Japonsku a je pilot. Otec sa ho opytal, ze ako vie, ze je v Japonsku, chlapec na to, ze z vlajky v lietadle a lietadlo spadlo po odstreleni vojenskou stihackou. A este povedal, ze stale vzlietali z lode NATOMA a bol tam aj sjednym pilotom menom Jack Larson. Tak to vsetko preverili a ten pilot aj ta lod SKUTOCNE existovali... Mama toho chlapceka hovorila, ze od narodenia sa hral iba s lietadlami, a ked zacal rozpravat, tak im opisoval presne, z coho sa sklada lietadlo - odbornymi nazvami... Cela jeho rodina a odbornici nemali ineho vysvetlenia, iba ako reinkarnaciu, ze dusa pilota sa znova narodila... A to najlepsie je, ze chlapec ma teraz 5 rokov a nic si uz nepamata, ziadny minuly zivot, nic, Dialo sa to iba ked bol este babo... Ja verim na reinkarnaciu. Po smrti sa znova narodime, ci uz ako v ludskej, alebo zvieracej podobe, zena, alebo muz, moslim, alebo krestan, stastny alebo tyrany. Verim, ze kazda dusa si musi prejst vsetkym. Alebo, ako sa chovame teraz, tak nam aj bude nadelene v buducom zivote... Aky mate nazor vy? Zazili ste nieco alebo videli ohladom reinkarnacie? A mozete si vyhladat aj na internete o tom chlapcovi, vola sa James Leininger...

Sejla

RNG téma je o reinkarnácií, ktorá nijak nesúvisí s kresťanskou vierou, napriek tomu ty sám si túto tému načal, keď ti ľudia protiargumentujú, žiadaš tému zrušiť. Ľudia sa nenavážajú do teba, len spochybňujú cirkev a ty reaguješ prehnane emocionálne, neviem prečo, jediný, kto tu porušuje pravidlá fóra si ty sám, lebo tu označuješ ľudí, ktorí s tebou nezdielajú ten istý náboženský názor, za zaslepených prenasledovatelov vymývačov mozgov, neschopných samostatného rozmýšlania. WTF?

anjelik*

RNG, ako jemne šibnutá si dovoľujem poznamenať, že o cirkvi si začal rozprávať ty..;o)) A plne súhlasím s tvojim názorom, že zabedneným ľuďom nie je o čom vykladať. :o)

RNG

Inac forum je na zdravie, nie na politiku ani nabozenstvo, takze tuto temu mozu administratori podla spravnosti vymazat, ked sa drzia svojich vlastnych pravidiel.

RNG

Anjelik, si jemne sibnuta, katolicka cirkev nie je vobec demokraticka organizacia, ale autokraticka, tj diktat hlavy a cirkevnych dogiem. Vsetky snahy urobit z cirkve demokraticku organizaciu su na hlavu padnute, ved to je organizacia na zachovanie Bozich, nie ludskych prikazani.
Ja sa tu zastavam cirkve a vobec viery pre to, ze v tychto casoch velkych zmien je to jedina organizacia, ktora stale hlasa zaklady moralneho spravania sa, ktore su nevyhnutne pre zachovanie ludstva. Ostatni z toho "moderne" ustupili.
Kradnut je hriesne len ked ta chytia, zavrazdit len ked ti to vedia dokazat, znasilnit, nevzit si starsichj a rosdicov atd. Zbytocne hovorim ludom, co nehybu mozgom samostatne, ale spoliehaju sa na naservirovane informacie v tlaci a televizii, ktore su kompletne ovladane zaujmivymi skupinami, dnes ateistami a slobodomurarmi, a samozrejme spoza opony superbohatymi globalistami na cele.

RNG

Euro je zhruba 1.35 dolara v sucasnosti tj 3.5 eura je asi 4,72 dolarov .
Oficialne prehlasene zasoby zlata a skutocne su dve rozdielne veci. Oficialne rezervy su vlastnene US vladou, privatnymi organizaciami, sukromnikmi a cudzinou, co si tu zlato uklada.
Podrobnejsie napr tu(oficialne z bank a depozitorii)

www.businessinsider.com

Ale aj ked dame cenu zlata v USA na najvyssiu a poklad na 4500 ton, to cele je hodne okolo 250 miliard, tj 5 dni americkej vnutornej spotreby=skoro nic. Takze neviem, pre co sa tu vobec okolo zlata bavime a to naviac okolo celkom malickeho Vatikanskeho zlateho pokladu podla toho mylneho clanku a z toho niektori na hlavu padnuti usudzuju "moc" Vatikanu na svete.

Ano, Vatikan ma moc, naozajstnu, lebo je na svete hromada ludi, co veri a neda sa tlacou a televiziou, tiez najnovsie internetom (tj nastrojami globalistov) od toho odradit. A pod vedenim papeza si formuje pristup v zivote najmenej polovica krestanov, tj moralku, spravanie sa a celkove zivotne nazory.
Teda to nie je financna moc Vatikanu, ale jeho prikazania, ktor sa tyraduju este do cias Mojzisa a pomerne dobre sa zhoduju s mnohymi ustavami a inymi civilizacnymi nazorami roznych spolocnosti.
V USA su zakladom federalnej ustavy a vsetkych statnych ustav, ktore zacinaju vzdy slovami "
Z vole nasho Stvoritela..., tj prava ludi nie su dane ani kongresom, ani senatom , ani sudom, ale pochadzaju prirodzene od Boha. Nuz a to globalistom velmi vadi, podobne ako to vadilo Marxistom, vsetkym diktatorom v historii, slododomurarom a inych, co chceli ako samozvolenci vladnut narodom, dnes su to superbohati organizovani potajne globalisti.

A co sa tyka Vatikanskeho zlateho pokladu, ten je roztrateny po celom svete v jednotlivych kostoloch a podla niektorych literatur je to udajne az 60 000 tom, tj 1/3 celkveho svetoveho zlata, dnes hodne asi 1200 miliard dolarov
one-evil.org
Nuz ale aj to neviem, nakolko je cislo pravdive a kolko z toho sa moze defakto papez vobec dotknut.

anjelik*

Ak si to dočítal, tak sú tam odkazy na literatúru, z ktorej autor čerpal..a to zlato nie je JEDINÝM majetkom cirkvi.sro...jedná sa aj o nehnuteľnosti ...ako je písané ďalej. Článok som pridala kvôli RNG, ktorý práve cirkev považuje za baštu demokracie, mravnosti a neviem čoho ešte. :o)
A prečo by autor nemohol použiť menu euro pre stav v roku 1952???

lost

Ak by ale v roku 1952 mali zlat ov "hodnote" 3,5mld EUR, pocitam ze to (retardovany) autor pocital v kurze cca 1,3 k USD, co je

2.7 MLD USD, co je v tom case

by bolo 69 767 441 tr.oz. zlata co je 2 243 326 kg co je 2243 ton zlata..

Co je stale menej, ako ma napr Nemecko (3396.3) ale je to uz sakra blizko k tomu, co ma Taliansko, co je 2451.8 , podla zdroju en.wikipedia.org

lost

anjelik*

kludne ti to vypocitam :)

$38.70 v 1952 pre 1 troy oz. zlata, tj 31,1g zlata.

$38.70 malo v 1952 hodnotu ako dnes $329.57, podla inflacie, ale to je len tak pre detail.

Preco Vatikan zabil papeza Pavla I. ? Zabalil ho do tej srandy 6 hodin po srmti, co je NELEZALNE podla Talianskeho zakonu ?!?!?!

Mne smrdi Vatikan cim dalej tym viac a zacinam vertim tomu ze VATIKAN = MAFIA !!!

Spat k teme.

V roku 1952 nebolo euro, cize netusim ako a odkial je to cislo.

Ale dnes stoji 1 troy oz. zlata presne $1771.10, co predstavuje 45.76 nasobok.

Predpokladam teda ze ta suma 3,5 miliard EUR je uz dnesna hodnota..

3,5 miliardy v zlate je vulgarne miesna suma.. to je dnes ekvivalent cca 82ton zlata. (presnejsie 81732kg)

Na celom svete je udajne (haha, toto je VTIPNE po tom co Rusko priznalo ze ma neobmedzene vela zasob diamantov, a tym sa vyskerilo kazdemu naivnemu idiotovi, co si mysli ze ten sutor ktory volaju diamant je vzacny, PS: to co som tu tocil uz roky, ale kazdy sa smial :D )

K teme:
Fort Knox v USA ma udajne 4,578 metric tons zlata, co je v dnesnych peniazoch tj 260 miliard dolarov, co je 202 miliard EUR.

Taliansko ma oficialne 2451.8kg co je 105 milionov EUR.

1 kg je cca 42 tisic EUR cize 1 tona je cca 42 milionov EUR.

Cela EU dokopy by mala mat 15784.1 ton

Cize 82 ton, hmm, znie zaujimavo.

Celkovo je na Zemi cca 170 000 ton ..

Nejak sa mi to nezda teraz.. Nemas nejaky link na tie udaje, neviem k akemu casu sa viaze to cislo 3,5 mld..