Problem s velkou potrebou pred priatelom

Príspevok v téme: Problem s velkou potrebou pred priatelom
leila2587

ahojte, je mi to trapne ale mam jeden problem. ja nedokazem ist na velku potrebu ked som u priatela doma. sme spolu tristvrte roka, rozmyslame o spolocnom byvani co ma desi...aj ked sme na dovolenke napriklad 10 dni...tak ja za celu dobu nejdem na zachod! a to uz mi byva aj dost zle...prva vec co idem ked dojdem domov tak idem na zachod..ja to nechapem, viem ze je to hlavne o psychike..aj probiotika beriem, normalne chodim a zachod kazdy den aj 2x ale ked som u neho alebo niekde s nim tak sa nedokazem:(..Ja sa asi hanbim ze bude pocut zvuky ktore niekedy tuto potrebu sprevadzaju :D...nemali ste niekto takyto problem?ako ste to riesili?..prosim len seriozne odpovede...nech to znie akokolvek debilno fakt ma to trapi...

becc

hlasit mu nemusis ze ides, sak to je normalna vec... mne to tiez bolo blbe ked sme zacali s priatelom spolu byvat, vacsinou som to riesila tak, ze som sla normalne vecer ked on zvykne hrat hru na pc, zavrela som dvere do izby a normalne som sla na wc, ziadne ceremonie... pripadne nechaj pustenu hudbu, daj do wc par kusov toaletaku a mas pokoj... neist kvoli hanbe je somarina... sak to nie je ziadna katastrofa, urcite to nestoji za to aby si si sama sposobovala zdravotne problemy... neboj on uz isto vie ze zeny nie su len etericke bytosti co ziju zo vzduchu a su vzdy krasne upravene vonave a ocarujuce :))

llleeeockaja

leila klud, ono to pride..ja som s priatelom skoro 2 roky uz a teraz uz nemame problem pred sebou hovorit a robit cokolvek ..:-D ono to casom pride, prestanes sa hanbit, zaciatky su asi pre kazdu zenu taketo.. neber to tak tragicky.. ked to budes brat viac s humorom a tak, ze to je uplne normalna vec co robi kazdy jeden clovek, tak nebudes mat problem mu potom ani povedat ze ides na WC a ze potrebujes ;-)

Magy

preco sa ta tema opakuje??? leila - bud je to saskaren, alebo si zrela na psychologa, pretoze takato fobia je dost problem.