Nestastne som sa zalubila a on odchadza

Príspevok v téme: Nestastne som sa zalubila a on odchadza
erikanumiova

Pred 5 mesiacmi som ho spoznala, zdalo sa mi, ze so mnou flirtuje. Mal krasne hnede oci, ktorym som neodolala :) Tak sme sa zoznamili a zistila som, ze nie je zo Slovenska, ale je to Albanec :/ ani mi vela nerozumel, ked som sa ho nieco opytala, no dohovorili sme sa a vzdy na mna hodil ten neodolatelny pohlad, usmial sa alebo len mrkol. A ja som uz bola z toho na makko. Netrvalo dlho a zavolala som ho von, ci nema cas a on povedal, ze zial nie, pretoze robi od rana do vecera. To je aj pravda, pracuje v podniku jeho rodicov od siedmej do, v lete aj desiatej - jedenastej vecer. Strasne mi to bolo luto, dala som mu kontakt, ale doteraz sa neozval. Neskor som si vsimla, ze sa boji svojho otca. Mamy nie, ta musi poslusne cupitat za otcom tiez. A uz dobre 2 mesiace ma ten jeho otec doslova vrazdi pohladom a ked nahodou tento moj Albanec ide s otcom po ulici, pocka kym sa otec nepozera a az vtedy sa na mna usmeje, alebo sa len potichu pozdravi. Nechapem to. Uz som zvazila vseljake teorie, mozno ma priatelku, mozno ma fakt nechce, a mozno mu to otec proste nedovoli. Vidno, ze v ich rodine rozhoduje prave on. Nemyslim si, ze vyzeram nejako zle, mam dost napadnikov...mladsia som od neho o dva roky. Pozajtra odchadza na polroka prec, neviem ako to zvladnem. Ked si predstavim, ze mozno pride domov a tam ho bude cakat priatelka...alebo ze mozno sme to mohli skusit, ale branil mu v tom otec. Viem, ze mi asi napisete, ze taky Albanec za to nestoji, ale viete kolko krat som si to uz povedala? A nedokazem nanho prestat mysliet. Asi som sa len potrebovala vykecat, no budem rada za kazdu reakciu, ci uz povzbudivu alebo negativnu. Dakujem, Erika.

Agnes999

Kukurica ma pravdu, toto je ina mentalita a zenu mu vybera rodina. Uz som citala taky pribeh, ze Slovenka sa dala dokopy s Albancom, par rokov spolu dokonca zili, potom sa ozvala jeho rodina ze ma pre neho nevestu, on tuto Slovenku opustil a poslusne odcupital domov a zobral si tu druhu. Takze bud rada, ze ste neboli v ziadnom vztahu. Odide, zabudnes na neho. Najdi si nejakeho normalneho.

doubledog

nestastne zalubena by si bola, ak by si ta zobral domov.
takto mas stastie jak svina :)
mozes dalej romanticky snivat, a akoze trpiet nenaplnenou laskou blablabla

niekde v albansku by si zadarmo makala na svokrov biznis, prasili by ta syn a mozno aj foter a stryko a ty by si drzala hubu.

Dadula56

Erika, 5 mesiacov po sebe hadzete pohlady a nic viac z toho ani nebude. Nerozumiem, ze z toho robis taku aferu, pomaly novodobi Romeo a Julia. O nic nejde, takze bud rada, ze ide prec, aspon zacnes konecne zit. Prebudenie sa do reality ti prospeje.

Magy

erika - dalsia do statistiky, ktora sa bezhlavo zamilovala do juzana a neda si vyhovorit, ze to je tak rozdielna kultura, ze z toho nevzide nic dobre. ak ti nepomozu pribehy stoviek a tisicok zien, ktore sa tiez takto nechali zbalamutit krasnymi ocami a nakoniec im ich oci ostali len pre plac a maju za sebou otrasne spomienky, ktore by najradsej vymazali. ak to prezili, alebo ak sa ich trapenie skoncilo. v tom lepsom pripade. bohvie kolko ich je, o ktorych nikto nevie a ziju dodnes pod zamkom, strazene, tyrane... otvor oci, zenska!!!

miso 99

s albancami som pracoval su to spiny ake si clovek len dokaze predstavy..falosni a este aj kradli ... a hej co tu na slovensku niesu chlapi ???