Zoznámenie sa cez pokec - je to bezpečné ?!

Príspevok v téme: Zoznámenie sa cez pokec - je to bezpečné ?!
17alisha

caute, som 24 rocna zena, ktora uz ma par vztahov za sebou, ci uz kratkodobych alebo dlhodobych..som celkom pohladna, aj postavu mam dobru, v hlave tiez nemam nakadene..nie som uplny top, ale vzdy som dostala toho, koho som chcela..a tu zacina moj problem..asi ped rokom som sa zoznamila cez pokec s jednym chalanom, som typ dievcata, ktory si vybera chlapov, takze som mu napisala prva, nikdy som nemala problem oslovit toho, kto ma zaujal. chlap sa chytil, pisali sme spolu asi mesiac..fakt to bol dobry pokec, rozumeli sme si od hudobneho vkusu az po politicke nazory..nestretli sme sa vsak, lebo je medzi nami velka vzdialenost, on je v bratislave a ja som na vychode..a potom jedneho dna uz nenapisal...nejak som to neriesila, lebo som v tom case koncila vysoku,mala som plnu hlavu starosti s diplomovkou a ucenim sa na statnice..o par mesiacov neskor som nahodou videla, ze nieco napisal na plochu v miestnosti na pokeci a spoznala som jeho nick, fotku mal uz inu, trochu sa zmenil, bol opalenejsi, vlasy ostrihane, ale stale rovnako sexy..a tak som sa mu pripomenula, pamatal si ma a zacala opat nasa debata, ktora trvala aj niekolko hodin kazdy den..rozumeli sme si vo vsetkom a on nadhodil, ze ked niekedy pridem do bratislavy, dame spolu pivko alebo nieco ine..dalej sme spolu pisali, ale uz nie tak casto, niekedy odpisal raz za tri-styri dni..samozrejme, beriem, ze ma aj ine povinnosti a nesedi cely den na nete, ale uz mi to obcas pripada, akoby som ho ja bombardovala spravami a on chudak "musi" odpisat..aj ked to nikdy nenaznacil, vzdy odpise spravu plnu smajlikov, mame sa vzdy o com bavit, konverzacia neviazne, tak neviem, ze v com je problem..no a teraz k hlavnej otazke..cez vikend idem do bratislavy, uz som mu aj naznacila, ze budem mat aj volny cas, ze ci mi vie odporucit nejaku dobru kaviaren alebo tak...ale on sa vobec nechyta..neviem, ze ci stretnutie so mnou nechce alebo v com je problem? poradte mi prosim

arman

Po dni si dohodnut stretko, to neznamena, ze hned cestovat cez cele Slovensko. Dohodnut a cestovat su dve rozdielne veci, nie?

Cela vec sa ma totiz takto:
S niekym neznamym dohodnut si stretko po jednom dni?
A s niekym neznamym si dohodnut stretko po mesiaci?

Je presne to iste. V oboch pripadoch zacina vztah od nuly, a ide o stretnutie s neznamym clovekom.
Skoda, ze malokto to chape. ;-)
Este pred 20 rokmi, sa vsetky zeny zoznamovali presne po 0 dnoch pisania si... a vzdy s cudzim clovekom.
Tak odkial ten strach? Ten strach je len vyplod ustrachanej mysle, co nieco podstatne nepochopila. Asi napozerala prilis vela hororov v televizii a realita jej uchadza. :-)
Stretko na verejnom mieste je navyse naprosto bezrizikove.
V kaviarni v poluse... staci prijst za SBSkarom, ze ten chlapik ma obtazuje, a je pokoj... vyzreta osobnost sa nemoze bat. No a pokial je to psychicky nevyzreta, labilna a ustrachana zena, tak sa zbytocne snazi na pokeci mesiacmi vypisovania si a uistovania sa, pretoze, ziaden vztah jej aj tak nikdy nebude fungovat. Kazdy muz od takej zeny casom odijde. Pretoze presne ten isty strach, jej vztah znici.

Inak to, ci je druha strana idiot, zisti inteligentna zena behom jedneho dna. Aj do jednej hodiny sa to da zistit.
Mne to trva zistit tak 10-15 minut (ak odpisuje rychlo), takze asi tak. :-)

A Katka... ked letis na cudzincov, good luck. ;-)

Iba Katka

arman no chcela by som vidieť ženu, čo si po dni písania z nejakým cudzincom kúpi lístok na vlak za dobrých 40 eur (ked rátame aj spiatočný) a precestuje kvôli nemu pol dňa

A najlepšie, keby si dali stretko a on by ani nedošiel a cestovala by ďalšieho pol dňa naspäť

iskierka

arman, stretnut sa s niekym neznamym po dni pisania? ved to by dotycna nemala ziaden pud sebazachovy... ako mozes na zaklade jednodnoveho pisania zistit, ci mas chut s tou osobou ist na rande... ?

s ostatnym suhlasim, netreba chodit dlho okolo horucej kase a na chlapov treba ist priamo a nie obklukami, ale zase ani opacny extrem nie je podla mna ok :D

arman

Chybu, ktoru si urobila, Alisha, je ta, ze si rok cakala.
Mala si sa s nim uz stretnut pred rokom.
Nikto nechce iluziu, kazdy chce predsa realitu. Chlapovi nestaci nejaka predstava o zene, ktora slubila, ze mozno sa stretnu, ked prijde do BA.
Chlap chce pocut toto:
Zajtra idem do BA, stretneme sa?
Ale nie po roku, preboha!!! Po par dnoch, alebo po tyzdni!
Ale najlepsie, este v ten den, ked si prvy krat pisete.

Vsak... ste dospeli, nie? Vies co chces?
Si sama? Chces chlapa?
A na pokeci stretnes niekoho, kto sa javi ako vhodny kandidat? Naco... preboha, povedz mi, naco rok cakas???
Zivot je kratky, stretni sa s nim preboha uz v ten vecer! Alebo zajtra.
Nic cez pokec nieje skutocne... vsetko je iluzia. Vsetko moze byt klamstvo. Vsetko, co o nom vies, je len predstava. Tvoja predstava. Si otrokom vlastnej fantazie, vlastneho vyplodu mozgu. A kazdym dnom, cim viac si s nim pises, viac a viac. Kazdou dalsou predstavou o nom, si coraz dalej a dalej od reality... a cim viac a viac vo svojich snoch a fikcii... a stale je vacsi a vacsi strach z reality.
Tak jasne, ze casom to upadne do zabijania casu cez pokec, a pisaniu si o nicom... lebo tak ta zacne brat.

Ja hovorim... internetove zoznamovanie - ano... ale iba ako, inzerat, odpoved a stretnutie. Nic viac. Naco je to nekonecne vypisovanie si? Sediet na zadku pol roka, a pisat si... s cudzim clovekom, s vlastnym vyplodom fantazie.
Ked ten cas sa da stravit krajsie... v realite.
Aj tak kazdy vztah zacina pohladom do oci, tak naco cakat?

No... takze opytaj sa ho, ci sa chce stretnut... ocakavaj odpoved ano/nie. Ak si to uz spravila, vies odpoved.
Ak bola nie, tak zabudni na neho. Proste sa pouc z chyby... ale ta hlavna chyba je internetove zoznamovanie. :-)
Kazdy vztah zacina pohladom do oci, a tak by to malo aj vzdy byt... nie do nejakej fotky... :-)

orol

pan d - oni museli dlhšie chodiť do školy, keďže boli sprostejší. K téme: ako chlap je najskôr zvyknutý dobývať ženy a keďže dobývaš Ty jeho, resp. vnucuješ sa, že sama prídeš do BA atď tak to sa mu nepáči, resp. "bojí sa ťa".