Uz neviem ako dalej

Príspevok v téme: Uz neviem ako dalej
Chloe444

Mam velky problem... moj otec sa asi zblaznil... obvinuje mamu ze ho podvadza ... a v priebehu 3rokov sa s neho stal uplne iny clovek.... ked mu mam povie ze pome to riesit... tak hovori ze nie ja uz vsetko viem uz mam vsetko dokazaneee... a zobrla jej vsetky peniaze a maju teraz ako handru doma.. a na mna to brutalne dolieha kedze este vybam domaa... prosim co mam robit?? som v koncoch:(

zdradca

tak je to jasne ma inu a zbytocne mu to budete vyhovarat
on caka ze vy sa zbalite respektive mama
a tak bude mat dovod sa rozviest, lebo ho zena opustila a on vlastne ostane cisty
az cas ukaze co je pravda

Chloe444

my mu hovorime ze nech odide ked uz mamu nelubi a mysli si to a nikdo mu to nevyvrati ale on nechce.. ale bojim sa ze ju chce najprv nejak psychicky zdeptat.. lebo stale dava za priklad ludi kde sa rozviedli a zena vela dedilaa... a hovori ze on neni taky sprosty aby sa delil s hentaku.. tak neviem co chce .. lebo ked mu hovorime ze nas to boli tak hovori ze on s nami nic nemaa.. ved on ma problem len s mamuu

Chloe444

my mu hovorime ze nech odide ked uz mamu nelubi a mysli si to a nikdo mu to nevyvrati ale on nechce.. ale bojim sa ze ju chce najprv nejak psychicky zdeptat.. lebo stale dava za priklad ludi kde sa rozviedli a zena vela dedilaa... a hovori ze on neni taky sprosty aby sa delil s hentaku.. tak neviem co chce .. lebo ked mu hovorime ze nas to boli tak hovori ze on s nami nic nemaa.. ved on ma problem len s mamuu

zdradca

ak mama vie ze to nieje pravda tak nech jej otec dokaze, ze to pravda je. Alebo ide len o take krcmove podjeb....y od tzv dobrych kamaratov a nema v rukach nic.
druha moznost je, ze on podvadza ju a chce to na nu hodit aby mal dovod sa rozviest
mozno sa mylim, no je to nezavideniahodna situacia.
vela stastia a sil

Mimulus

Hmmm veľmi rád by som Ti poradil ale nemám doma to, čo ty a popravde si to ani neviem predstaviť. Ale nevzdávaj sa a drž tému navrchu - určite sa nájde niekto kto niečo podobné zažil a prispeje a poradí Ti. drž sa