Hranicna porucha osobnosti a vztahy

pan d.

Podla mna je strasna intolerancia, co sa tyka psychickych poruch zo strany partnerov, pritom je to vo vacsine pripadov len trapenie choreho.

babetta

uff, da sa to.
Ale vyzaduje to velmi zreleho partnera a najlpesie aj pouceneho, ako sa k psychopatovi spravat.
Ja by som sa zo vztahu s cudakom snazila ujst skor, nez by som s nim mala deti.
Rozoznat, opustit, oplakat to dobre a potom sa s tym nevlacit.

Precitaj(te) si "Takovy bezvadny chlap, jenom zit se snim neda" od T. Novaka.

sheila.

Mimulus, ano naozaj. Mam tiez psych.poruchy,ale vedla mojho partnera som sa naucila znasat lebo viem ze ma lubi... ako je to na dlhsie rozpisovacky,ale viem ze ked niekto chce mat pevny vztah a rodinu, tak toho niekoho kto vedla neho pasuje si najde (mensim zazrakom sice..). ina vec, ked ta dotycna osoba s hranicnou poruchou ani NECHCE vztah...

Mimulus

sheila. naozaj tomu veríš? Ok je iné ak máš už niekoľkoročné manželstvo, stereotip, deti a funguješ na zotrvačnosti ale ak si má žena vybrať perspektívneho partnera s ktorým si chce založiť rodinu a ktorý sa o ňu a deti postará čo si vyberie alebo koho?

mlieczko

mne sa vztah uz rozpadol, pravepre moj problem,a preto ze sme si to nedokazali zmenezovat. mam strach ze mozno nikdy nebudem moct byt v normalnom vztahu a ze nikdy nenajdem nikoho kto by bol ochotny so mnou na tom pracovat