Znova o fibróme v prsníku

biela mačka

vraj nevedia, ako je to hlboko..mama vraví, že vyberanie cysty z vaječníka je horšia operácia ako táto

Lulita

biela macka - mozno jej vyberali aj uzlinu pre istotu, dokladne pokial ide o fibrom sa da aj lokalne, ked to umrtvia, clovek neciti nic, len ten blby pocit rezania a ze vidis celu operaciu, mna museli drzat, proste panika

Lulita

sheila - je to hormonalne podmiene plus vela robi genetika, ci psychicke rozpolozenie, proste niekto ma k tomu sklony a moze sa aj na hlavu postavit, mne to operovali ako velmi mladuckej, 16 rocnej po velmi narocnom obdobi, dakujem Bohu, ze to to bolo ok, mala som nejakych 50 kg mozno ani tolko a som vysoka, strava dobra, domaca, ziadne prejedanie

Lulita

biela mačka - pod narkozou? to prvy krat pocujem, mne vyberali fibrom pri plnom vedomi, len pri znecitliveni, cca 15 minutova operacia a isla som hned domov MHD dokonca

- mira

Rakovinu majú i chudé ženy, ktorých zloženie stravy je nevhodné, hlavne z mliečnych výrobkov nasladko i naslano, živočíšnych a priemyselne upravených tukov, chemikálií, sladkostí a povzbudzujúcich látok, tropického ovocia, rafinovaných potravín.

- mira

To nie je vonkajší ani podkožný tuk, ale vnútorný. Zdroj na tvorbu mastných kyselín a prekyselenia telesných tekutín. Stvrdnutých blokov, ktoré bránia cirkulácii látok, impulzov, prenosou informácií, vzruchov, výmene látok. Takéto stagnácie znamenajú počiatok degeneračných procesov.